Praktykant – Handlowiec

Jesteśmy doświadczonym zespołem osób specjalizujących się od wielu lat w obsłudze finansowej firm oraz w tworzeniu rozwiązań IT dla biznesu. Pomagamy sektorowi małych i średnich przedsiębiorstw unikać problemów związanych ze zmiennymi kursami wymiany walut. Dzięki naszym usługom handel międzynarodowy staje się łatwiejszy i bezpieczniejszy. Stawiamy na proste i skuteczne rozwiązania. Aktualnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Kontaktowanie się z klientami:
    • Wykorzystywanie SMS API do komunikacji z klientami
    • Aktywne korzystanie z platformy LinkedIn, Facebook i innych mediów społecznościowych do nawiązywania kontaktów z potencjalnymi klientami
    • Wysyłanie personalizowanych wiadomości i ofert klientom przez różne kanały komunikacyjne
  • Praca z CEO i nauka sprzedaży:
    • Bezpośrednia współpraca z CEO firmy
    • Uczenie się od jednego z najlepszych sprzedawców na świecie
    • Bieżąca nauka i rozwijanie umiejętności w zakresie sprzedaży telefonicznej na najwyższym poziomie
  • Szkolenia i materiały:
    • Otrzymywanie materiałów szkoleniowych o wartości 10 000 USD, w tym książek i filmów instruktażowych dotyczących sprzedaży
    • Aktywne uczestnictwo w dedykowanych szkoleniach i webinarach
  • Komunikacja z klientami:
    • Ręczne pisanie listów do klientów, dbając o personalizację i indywidualne podejście
    • Udział w spotkaniach z klientami, zarówno online, jak i osobiście, jeśli to możliwe
  • Kampanie cold email:
    • Planowanie, projektowanie i realizacja kampanii cold email w celu pozyskiwania nowych klientów
    • Opracowywanie efektywnych treści emaili, dbając o personalizację i dostosowanie do grupy docelowej
    • Analiza wyników kampanii i wprowadzanie ewentualnych poprawek w celu zwiększenia skuteczności
  • Data Cleaning i Procesowanie danych w CRM:
    • Czyszczenie i uaktualnianie danych w systemie CRM
    • Monitorowanie dokładności danych klientów oraz wprowadzanie korekt, gdy jest to konieczne
    • Udział w procesie integracji nowych danych do systemu CRM
  • Synchronizacja prac pomiędzy działami:
    • Współpraca z różnymi działami firmy w celu zapewnienia spójności danych
    • Synchronizacja działań handlowych z innymi działami, takimi jak marketing, obsługa klienta czy dział techniczny
    • Raportowanie bieżących działań i postępów w zakresie synchronizacji prac
  • Marketing i Tworzenie Content:
    • Kreowanie treści marketingowych, takich jak artykuły, posty na blogu, infografiki itp.
    • Tworzenie i aktualizacja treści na stronie internetowej
    • Opracowywanie strategii marketingowej i wdrażanie działań promocyjnych
  • Promocja Online:
    • Zarządzanie kanałami marketingowymi online
    • Promowanie firmy w mediach społecznościowych i innych platformach online
    • Analiza wyników działań marketingowych i dostosowywanie strategii
  • Praca zdalna:
    • Możliwość pracy zdalnej
    • Posiadanie własnego komputera i kamery do spotkań na platformie Zoom
    • Zapewnienie stabilnego połączenia internetowego
  • Rozwój kariery:
    • Możliwość awansu do roli junior sales lub junior dealer po udanej praktyce
    • Perspektywa zarabiania w przedziale 5000-10 000 złotych miesięcznie dla osób, które osiągną dobre wyniki

Wymagania:

  • Duża energia i entuzjazm:
    • Posiadanie pozytywnej, energetycznej postawy wobec pracy
    • Gotowość do podejmowania wyzwań z entuzjazmem i zaangażowaniem
  • Pozytywne nastawienie:
    • Utrzymywanie optymistycznego podejścia nawet w trudnych sytuacjach
    • Gotowość do budowania pozytywnej atmosfery w zespole
  • Chęć nauki:
    • Otwartość na nowe informacje i gotowość do ciągłego rozwoju
    • Chęć zdobywania nowych umiejętności i doświadczeń
  • Umiejętność pracy w zespole:
    • Efektywna współpraca z innymi członkami zespołu
    • Potrafi pracować zarówno samodzielnie, jak i w dynamicznym środowisku grupowym
  • Ambicje:
    • Posiadanie ambicji i dążenie do osiągnięcia wysokich standardów w pracy
    • Chęć rozwoju i zdobywania doświadczenia w dynamicznym środowisku biznesowym

Dodatkowe Atuty:

  • Komunikatywność:
    • Umiejętność klarownego przekazywania informacji
    • Skuteczna komunikacja zarówno w formie pisemnej, jak i ustnej
  • Kreatywność:
    • Pomysłowość w rozwiązywaniu problemów
    • Zdolność do kreatywnego podejścia do tworzenia treści i kampanii
  • Inicjatywa:
    • Gotowość do przejęcia inicjatywy i podejmowania działań na rzecz rozwoju projektów
    • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Adaptacyjność:
    • Elastyczność w dostosowywaniu się do zmian i szybka nauka nowych umiejętności
    • Gotowość do pracy w dynamicznym, zmieniającym się środowisku
  • Odpowiedzialność:
    • Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
    • Gotowość do podejmowania odpowiedzialności za własny rozwój zawodowy

Oferujemy:

  • Dostęp do najlepszych szkoleń online:
    • Otrzymaj dostęp do najnowszych szkoleń online o wartości 10 000 USD, obejmujących różnorodne tematy z zakresu biznesu, sprzedaży i marketingu
    • Kształć się, korzystając z zasobów edukacyjnych najwyższej jakości
  • Praca bezpośrednio z mega energetycznym CEO:
    • Pracuj ramię w ramię z CEO firmy, który jest jednym z najbardziej energetycznych liderów w branży
    • Nauka od podstawowych do zaawansowanych strategii biznesowych, sprzedażowych i marketingowych
  • Budowanie wspaniałej kariery w biznesie:
    • Zdobądź niezbędne umiejętności do budowania długotrwałej i udanej kariery w świecie biznesu
    • Otrzymaj wsparcie i mentorstwo potrzebne do osiągnięcia sukcesu zawodowego
  • Najlepszy możliwy start kariery:
    • Rozpocznij swoją karierę od najlepszych możliwych fundamentów
    • Zyskaj praktyczne doświadczenie, które pozwoli Ci szybko zrozumieć, co jest istotne w biznesie, a co nie
Pamiętaj aby w Twoim CV była poniższa zgoda!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U.  2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

    Imię*
    Nazwisko*
    Telefon*

    Plik CV*: (* pola obowiązkowe )