Młodszy Analityk M&A

CloudFerro jest dostawcą innowacyjnych usług przetwarzania w chmurze. Budujemy chmury obliczeniowe dla wyspecjalizowanych rynków, m.in. dla europejskiego przemysłu kosmicznego, obsługujące wielopetabajtowe repozytoria danych satelitarnych obserwacji Ziemi. Z naszych rozwiązań korzystają wiodące firmy i instytucje naukowe w Europie z różnych sektorów rynku, przetwarzające wielkie zbiory danych: Europejska Agencja Kosmiczna ESA, Europejskie Centrum Prognoz Średnioterminowych ECMWF, Mercator Ocean International, Niemiecka Agencja Aero-Kosmiczna DLR, EGI i wiele innych. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Udział w transakcjach M&A związanych z krajowym i międzynarodowym rozwojem Grupy CloudFerro
  • Przygotowywanie analiz na temat poszczególnych rynków, konkurencji oraz potencjalnych celów akwizycyjnych
  • Wewnętrzne procesowanie projektów akwizycyjnych poprzez opracowywanie dokumentacji inwestycyjnej, w tym modeli finansowych
  • Wsparcie w koordynacji procesów badania due diligence oraz strukturyzowania prawnego i podatkowego transakcji
  • Wsparcie w potransakcyjnych procesach integracyjnych
  • Udział w realizacji nadzoru właścicielskiego nad częścią inwestycji CloudFerro
  • Udział w budowaniu i realizacji strategii akwizycyjnej w Grupie

Wymagania:

  • Wykształcenie w zakresie finansów/ekonomii/bankowości
  • Bardzo dobra umiejętność budowania modeli finansowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację ustną i pisaną (min B2)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu programów MS Office (Word i Excel)
  • Bardzo wysokie zdolności analityczne i interpersonalne
  • Samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność, bardzo dobra organizacja pracy
  • Pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w powierzone zadania

Mile widziane:

  • Doświadczenie w funduszach PE/VC, bankowości inwestycyjnej, doradztwie M&A lub doradztwie strategicznym
  • Znajomość Power BI

Oferujemy:

  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie
  • Pracę w zespołach produktowych, skoncentrowanych na doskonaleniu konkretnych rozwiązań
  • Zdobycie międzynarodowego doświadczenia w sektorze kosmicznym – jednym z najbardziej perspektywicznych rynków XXI-w
  • Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy w biurze nad Wisłą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o stabilne formy zatrudnienia
  • Bogaty pakiet socjalny – opieka medyczna, parking, owoce w pracy, multisport, chillout room
Pamiętaj aby w Twoim CV była poniższa zgoda!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U.  2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Co się stanie po kliknięciu „APLIKUJ”?

Zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę rekrutacji CloudFerro, gdzie należy złożyć swoje CV.