Junior Sales Specialist

Jesteśmy doświadczonym zespołem osób specjalizujących się od wielu lat w obsłudze finansowej firm oraz w tworzeniu rozwiązań IT dla biznesu. Pomagamy sektorowi małych i średnich przedsiębiorstw unikać problemów związanych ze zmiennymi kursami wymiany walut. Dzięki naszym usługom handel międzynarodowy staje się łatwiejszy i bezpieczniejszy. Stawiamy na proste i skuteczne rozwiązania. Aktualnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Telefoniczny kontakt z klientami i umawianie spotkań:
    • Aktywny, regularny kontakt telefoniczny z klientami w celu prezentacji ofert, udzielenia informacji na temat produktów oraz zaspokojenia ich potrzeb
    • Planowanie i skuteczne umawianie spotkań z klientami, zarówno online, jak i offline, w celu budowania trwałych relacji biznesowych
  • Praca i koordynacja pracowników w call center:
    • Koordynacja działań zespołu w call center, obejmująca przypisywanie zadań, monitorowanie postępów oraz zapewnianie efektywnej komunikacji wewnątrz zespołu
    • Motywowanie pracowników i wspieranie ich w osiąganiu celów, tworzenie pozytywnej atmosfery w zespole
  • Monitorowanie wyników telefonicznych kampanii i analiza danych:
    • Systematyczne sprawdzanie i analizowanie wyników kampanii telefonicznych, identyfikowanie obszarów do poprawy i wprowadzanie efektywnych strategii
    • Regularne raportowanie dotyczące efektywności działań telefonicznych, analiza danych i dostosowywanie strategii w oparciu o uzyskane informacje
  • Wdrażanie efektywnych praktyk telefonicznych:
    • Współpraca z zespołem w celu identyfikacji i wdrożenia efektywnych praktyk telefonicznych
    • Prowadzenie szkoleń dla pracowników dotyczących skutecznych technik telefonicznych i obsługi klienta
  • Szkolenia z CEO, FX-Dealerami oraz produktowe:
    • Aktywne uczestnictwo w codziennych 2-godzinnych szkoleniach z CEO w celu doskonalenia umiejętności sprzedażowych
    • Udział w szkoleniach z dealerami ds. rynku walutowego (FX) oraz szkoleniach produktowych ze specjalistami od factoringu, ubezpieczeń i przelewów
  • Umawianie i przeprowadzanie spotkań z klientami:
    • Skuteczne planowanie i umawianie spotkań z klientami, zarówno online, jak i offline
    • Organizacja wyjazdów w delegacje do klientów w celu budowania relacji i zwiększenia zaangażowania
  • Spotkania na platformach online (Zoom, Teams, Meets) oraz organizacja webinarów:
    • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach online z klientami oraz organizacja webinarów mających na celu prezentację produktów i szkoleń
  • Follow-up klientów, rejestracja klientów, onboarding klientów oraz compliance check formularzy rejestracyjnych:
    • Ścisła współpraca z klientami po spotkaniach, rejestracja i aktualizacja danych klientów w systemie CRM, prowadzenie procesu onboardingu oraz sprawdzanie zgodności formularzy rejestracyjnych z wymaganiami compliance

Wymagania:

  • Doświadczenie:
    • Brak doświadczenia jest akceptowalny, ale mile widziane jest jakiekolwiek wcześniejsze doświadczenie w obszarze sprzedaży, obsługi klienta lub innych dziedzinach związanych z kontaktem z klientem
  • Wykształcenie:
    • Minimum średnie wykształcenie, preferowane kierunki związane z biznesem, marketingiem, lub pokrewnymi
  • Komunikatywność:
    • Doskonała umiejętność komunikacji zarówno w formie pisemnej, jak i ustnej
    • Umiejętność klarownego przekazywania informacji i budowania pozytywnych relacji z klientami
  • Umiejętność obsługi komputera:
    • Skuteczne posługiwanie się narzędziami biurowymi, w tym pakietem Microsoft Office
    • Znajomość obsługi systemów CRM będzie dodatkowym atutem
  • Dynamizm i energia:
    • Duża energia, entuzjazm i pozytywne podejście do pracy
    • Gotowość do podejmowania wyzwań i działania w dynamicznym środowisku
  • Zorientowanie na cele:
    • Ambicje i skoncentrowanie na osiąganiu celów sprzedażowych
    • Motywacja do ciągłego podnoszenia własnych umiejętności i wyników
  • Umiejętność pracy zespołowej:
    • Efektywna współpraca z zespołem wewnętrznym, w tym z kolegami z działu sprzedaży, marketingu i obsługi klienta
  • Umiejętność organizacji czasu:
    • Skuteczne zarządzanie czasem i priorytetami
    • Gotowość do elastycznego dostosowywania się do zmieniających się warunków pracy
  • Rzetelność i sumienność:
    • Odpowiedzialne podejście do wykonywania powierzonych obowiązków
    • Rzetelność w prowadzeniu dokumentacji i dbałość o szczegóły
  • Zorientowanie na klienta:
    • Silne zorientowanie na obsługę klienta i zdolność zaspokajania potrzeb klientów
    • Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych
  • Dyspozycyjność:
    • Gotowość do elastycznych godzin pracy, w tym możliwość pracy poza standardowym czasem, jeśli to konieczne
  • Umiejętność negocjacji:
    • Podstawowe umiejętności negocjacyjne i zdolność do skutecznego przekonywania klientów
  • Prawo jazdy:
    • W zależności od specyfiki firmy, posiadanie prawa jazdy może być wymagane
  • Znajomość branży:
    • Znajomość branży, w której działa firma, będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języków obcych:
    • Znajomość dodatkowych języków obcych może być dodatkowym atutem, zwłaszcza jeśli firma operuje międzynarodowo

Oferujemy:

  • Intensywne szkolenia i rozwój:
    • Codzienne 2-godzinne szkolenia z CEO oraz specjalistów branżowych
    • Szkolenia z dealerami ds. rynku walutowego (FX) i ekspertami od factoringu, ubezpieczeń, przelewów
    • Dostęp do materiałów szkoleniowych o wartości 10 000 USD, w tym książek i filmów instruktażowych
  • Mentorstwo od doświadczonego zespołu:
    • Możliwość nauki bezpośrednio od CEO, który jest jednym z najlepszych sprzedawców na świecie
    • Mentorowanie od doświadczonych profesjonalistów w dziedzinie sprzedaży i finansów
  • Dynamiczne środowisko pracy:
    • Praca w energicznym zespole w dynamicznym środowisku biznesowym
    • Elastyczność i możliwość dostosowywania się do zmieniających się warunków rynkowych
  • Praktyczne doświadczenie:
    • Aktywny udział w kontaktach z klientami, zarządzaniu spotkaniami, i realizacji celów sprzedażowych
    • Okazja do szybkiego zdobycia praktycznych umiejętności w obszarze sprzedaży
  • Karierowy rozwój:
    • Możliwość awansu do roli Junior Sales lub Junior Dealer w zależności od osiągniętych wyników
    • Ścieżka kariery, która może prowadzić do stanowisk bardziej zaawansowanych
  • Premie i dodatkowe korzyści:
    • System premiowy z uzależnieniem od osiągniętych celów sprzedażowych
    • Elastyczne wynagrodzenie, z możliwością zarobków od 5000 do 10 000 złotych miesięcznie
  • Praca zdalna:
    • Możliwość pracy zdalnej, co daje elastyczność w organizacji czasu pracy
    • Zapewnienie niezbędnego sprzętu i narzędzi do efektywnej pracy zdalnej
  • Doświadczenie i nauka:
    • Dostęp do najlepszych szkoleń online oraz możliwość nauki przydatnych umiejętności
    • Wsparcie i mentorstwo, które pomogą w szybkim rozwoju zawodowym
  • Tworzenie contentu i marketing:
    • Odpowiedzialność za tworzenie treści i promowanie firmy online
    • Udział w organizacji webinarów i spotkań online
  • Atmosfera firmy Stały Kurs:
    • Przyjazne środowisko pracy, które sprzyja kreatywności i współpracy
    • Realna szansa na zbudowanie trwałej kariery w jednej z czołowych firm branżowych
  • Ścieżka awansu na FX-Dealer:
    • Po osiągnięciu i utrzymaniu wymaganych celów sprzedażowych, istnieje możliwość awansu na stanowisko FX-Dealer
    • Awans na FX-Dealer otwiera drzwi do wyższych zarobków, gdzie miesięczne wynagrodzenie może sięgnąć 15 000 PLN
Pamiętaj aby w Twoim CV była poniższa zgoda!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U.  2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

    Zakończyliśmy rekrutację na to stanowisko.