Ekspert audytu wewnętrznego

Cenimy różnorodność – dbamy o to, by nasze procesy były inkluzywne. Czerpiemy z szerokiego wachlarza cech, talentów i doświadczeń wszystkich osób w naszych zespołach. Jesteśmy zorganizowani – prowadzimy Fundację, która wspiera dzieci w młodzież w nauce matematyki i gramy razem z WOŚP! Tworzymy know how – w 2020 przeprowadziliśmy 150 warsztatów i szkoleń na uczelniach, dzieląc się wiedzą i inspirując do innowacji. Dajemy więcej możliwości – prawie 2500 pracowników jest z nami już ponad 10 lat. I zupełnie nas to nie dziwi. Wciąż znajdują nowe możliwości rozwoju i pracy w Grupie mBanku. Departament  Audytu Wewnętrznego – jesteśmy po to, by zapewniać bezpieczne i efektywne działanie banku. Staramy się holistycznie patrzeć na organizację, rozumieć procesy w niej zachodzące, realnie wspierać w osiąganiu celów strategicznych. Ważne są dla nas wspólne wartości i dobra współpraca. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie audytów w obszarze bankowości inwestycyjnej i korporacyjnej
  • Pisanie raportów oraz prezentację wyników audytów
  • Monitorowanie i ocenę realizacji zaleceń poaudytowych
  • Udział w przygotowywaniu planu audytów oraz tworzeniu metodologii badań audytowych
  • Analiza i ocena ryzyka w procesach banku

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:

  • Znasz zagadnienia związane z finansowaniem i obsługą klientów korporacyjnych lub obrotem instrumentami finansowymi (MIFID II)
  • Masz minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w: komórce audytu wewnętrznego/ komórce w banku zajmującej się działalnością inwestycyjną lub korporacyjną lub w firmie doradczej/audytorskiej
  • Cechują Cię umiejętności analityczne, swoboda wypowiedzi na piśmie
  • Potrafisz pracować z danymi (mile widziana znajomość SQL, VBA, Power BI)
  • Wyróżnia Cię dobra organizacja pracy, efektywna komunikacja, myślenie procesowe
  • Masz w sobie entuzjazm, energię do działania i chęć intensywnej nauki i rozwoju zawodowego
  • Z łatwością w budujesz relacje z partnerami z różnych szczebli i obszarów organizacyjnych z wewnątrz organizacji
  • Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację pisemną i ustną
  • Posiadasz wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: bankowość, finanse, metody ilościowe, prawo
  • Mile widziane certyfikaty CIA, CFA lub PRM

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w modelu hybrydowym (3 dni pracy w trybie HO tygodniowo)
  • Współpracę w doświadczonym zespole koleżanek i kolegów, którzy chętnie pomagają i podzielą się wiedzą, wdrożą w zagadnienia audytorskie
  • Mobilne narzędzia do nauki oraz rozwoju kompetencji
  • Możliwość dołączenia do zespołu w Departamencie Audytu Wewnętrznego, który o swojej pracy mówi tak: „Jesteśmy po to, by zapewniać bezpieczne i efektywne działanie banku. Staramy się holistycznie patrzeć na organizację, rozumieć procesy w niej zachodzące, realnie wspierać w osiąganiu celów strategicznych. Ważne są dla nas wspólne wartości i dobra współpraca. Liczy się dla nas odpowiedzialność za identyfikację ryzyk w analizowanych procesach. Lubimy słuchać i wyciągać wnioski”
  • Wsparcie w opracowaniu indywidualnych planów rozwojowych i odkrywaniu mocnych stron wykorzystując podejście Instytutu Gallupa, mentoringu
  • Bogaty pakiet socjalny (w tym opieka medyczna w Grupie LuxMed, dofinansowanie do wypoczynku, świąt, ZFŚS, preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie)
  • Bezpłatny dostęp do Legimi, Linkedin Learning
  • Możliwość udziału w programach rozwojowych (np. u nas każdy piątek to Piątek z rozwojem)
Pamiętaj aby w Twoim CV była poniższa zgoda!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U.  2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

    Zakończyliśmy rekrutację na to stanowisko.