Dziennikarz / Analityk

Jeśli finanse, giełda, waluty… wciąż zaprzątają Twoja głowę, a w myślach krążą nieustannie cyferki i wykresy, to znak, że powinieneś przeczytać to ogłoszenie do końca.

Do największego w kraju newsroomu ekonomicznego szukamy osoby o zacięciu dziennikarskim, dla której analiza newsów nie jest obca, a ciekawość świata i chęć podzielenia się nią z innymi daje radość i przyjemność.

Codzienne szukanie newsów, analiza danych, rozmowy z doświadczonymi finansistami, czy przedstawicielami spółek giełdowych – to główne, ale niejedyne obowiązki.

Oferujemy:

 • zdobycie doświadczenia zawodowego w wydawnictwie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
 • udział w tworzeniu serwisu najbardziej opiniotwórczego medium dekady,
 • przyjazną atmosferę pracy w gronie profesjonalistów,
 • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy.
Pamiętaj aby w Twoim CV była poniższa zgoda!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gremi Media S.A (00-838 Warszawa, ul. Prosta 51) na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku).” Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
Wysyłając swoją aplikację przez formularz poniżej zarejestrujesz się jako kandydat/kandydatka w serwisie Związku Maklerów i Doradców (dalej: „ZMID”) z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sienna 93.2, 00-815 Warszawa. ZMID jest Administratorem Danych Osobowych (dalej: „Administrator”).


  Zakończyliśmy rekrutację na to stanowisko.

  Aby otrzymać podobne oferty na maila załącz swoje CV

  Imię*
  Nazwisko*
  Email*
  Telefon*


  Plik CV*: (* pola obowiązkowe )