Doradca Inwestycyjny w Departamencie Zarządzania Aktywami i Doradztwa Inwestycyjnego

CERES Dom Inwestycyjny S.A. jest niezależnym domem maklerskim oferującym wyselekcjonowane fundusze inwestycyjne otwarte i zamknięte, wyspecjalizowanym w doradztwie inwestycyjnym i zarządzaniu majątkiem dla zamożnych Klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług. Proponujemy rozwiązania oparte o potrzeby Klientów, chronimy i pomnażamy ich majątek, oraz pomagamy w zachowaniu go dla przyszłych pokoleń. Jako aktywny uczestnik rynku finansowego chcemy wspierać i promować rozwój niezależnych domów maklerskich, które zachowują wysokie standardy etyczne w biznesie oraz budują długotrwałe, partnerskie relacje z Klientami.Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisku:

Twój zakres obowiązków:

  • Rozwój usługi doradztwa inwestycyjnego
  • Współtworzenie strategii i rekomendacji w ramach usługi doradztwa inwestycyjnego
  • Wsparcie analityczne w ramach usługi zarządzania aktywami
  • Rozwój i automatyzacja narzędzi analitycznych
  • Tworzenie komentarzy rynkowych i materiałów inwestycyjnych
  • Wsparcie sieci sprzedaży wiedzą merytoryczną w zakresie oferty produktowej
  • Udział w spotkaniach z klientami oraz prowadzenie szkoleń wewnętrznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (ewentualnie końcowy etap studiów, IV-V rok)
  • Licencja doradcy inwestycyjnego, CFA lub w trakcie ich zdobywania
  • Znajomość zasad analizy ilościowej, umiejętność pracy na dużych zbiorach danych
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint, Word)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia, pracy zarówno w zespole, jak i samodzielnego realizowania zadań

Oferujemy:

  • Interesujące i stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • Trakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykazywanej inicjatywy i osiąganych efektów,
  • Pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, Multisport,
  • Możliwość pozyskiwania wiedzy i umiejętności poprzez udział w ciekawych projektach,
  • Możliwość szkoleń oraz rozwoju zawodowego,
  • Miejsce pracy w centrum Warszawy,
  • Przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej firmie
Pamiętaj aby w Twoim CV była poniższa zgoda!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U.  2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

    Imię*
    Nazwisko*
    Telefon*

    Plik CV*: (* pola obowiązkowe )