Analityk Finansowy

Niezależny, profesjonalny doradca, którego celem jest zapewnienie kompleksowego wsparcia dla średniej wielkości przedsiębiorców działających w Polsce, obejmującego najistotniejsze decyzje finansowe, zwłaszcza dotyczące pozyskiwania środków na rozwój działalności.

W związku z dynamicznym rozwojem Zespołu Wycen dedykowany do obsługi czołowych Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, MGW Corporate Consulting Group Sp. z o.o. poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko: Analityk Finansowy.

Opis Stanowiska:

  • udział w wycenie składników lokat funduszu na potrzeby statutowe Funduszy Inwestycyjnych (udziały/akcje oraz obligacje)
  • Nadzór nad procesem wyceny oraz wycena instrumentów finansowych
  • Przygotowywanie oraz modyfikowanie modeli finansowych
  • Wybór sposobu wyceny instrumentów finansowych
  • Pozyskiwanie danych finansowych niezbędnych do oszacowania wartości godziwej
  • Bieżąca współpraca i komunikacja z Klientami, bankami depozytariuszami oraz audytorami

Wymagania:

  • absolwenci studiów II stopnia na kierunkach matematyka, finanse i rachunkowość, ekonometria lub statystyka
  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z wyceną instrumentów finansowych
  • zaawansowana znajomość arkusza Excel
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i matematyki finansowej
  • wysokie zdolności analityczne, w szczególności interpretowanie danych
  • umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • pomysłowość i zaradność
  • mile widziane posiadanie licencji na Doradcę Inwestycyjnego i/lub uczestnictwo w programie CFA

Oferujemy:

  • udział w ciekawych i bardzo różnorodnych projektach z zakresu wycen instrumentów finansowych,
  • pracę w młodym, kompetentnym i doświadczonym zespole
  • pracę w ścisłym centrum Warszawy, hybrydowy model pracy
  • przyjazne środowisko pracy i kultura organizacyjna
Pamiętaj aby w Twoim CV była poniższa zgoda!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U.  2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
Wysyłając swoją aplikację przez formularz poniżej zarejestrujesz się jako kandydat/kandydatka w serwisie Związku Maklerów i Doradców (dalej: „ZMID”) z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sienna 93.2, 00-815 Warszawa. ZMID jest Administratorem Danych Osobowych (dalej: „Administrator”).

    Imię*: Nazwisko*:

    Email*: Telefon*:

    Plik CV*: (* pola obowiązkowe )