Zarząd ZMID


Paweł Cymcyk

Paweł Cymcyk – Prezes Zarządu

Doświadczony makler papierów wartościowych i analityk od ponad 10 lat bezpośrednio związany z rynkami finansowymi. Od 2008 roku członek Związku Maklerów i Doradców, w którym w kolejnych kadencjach pełnił funkcję Członka Zarządu, Sędziego Sądu Dyscyplinarnego, oraz Członka Komisji Rewizyjnej. Prelegent wielu konferencji poświęconych inwestycjom, a także trener prowadzący szkolenia z zarządzania portfelem inwestycyjnym, rynków kapitałowych, papierów wartościowych, makroekonomii, matematyki finansowej oraz aspektów psychologicznych inwestycji. W 2007 roku uzyskał licencję maklera papierów wartościowych z uprawnieniami do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego, 2013 roku międzynarodowy tytuł Chartered Financial Analyst przyznawany przez CFA Institute, a następnie licencję Doradcy Inwestycyjnego. Z wykształcenia informatyk i matematyk, a z pasji przewodnik po rynkach finansowych, który na szkoleniach dla maklerów, analityków oraz doradców zgromadził już ponad 10 tysięcy osób.

Piotr Cymcyk

Piotr Cymcyk – Wiceprezes Zarządu

Licencjonowany Makler Papierów Wartościowych z uprawnieniami do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego z ponad 6-letnim doświadczeniem w ZMID, gdzie działa od momentu zdobycia licencji w 2012 roku. Do Zarządu Stowarzyszenia wybrany w 2014 roku, a następnie od 2016 w roli Wiceprezesa Zarządu. Odpowiedzialny jest za rozwój działalności biznesowej Związku oraz działania marketingowe. Wcześniej zawodowo związany z firmami doradczymi: KPMG, gdzie pracował w dziale Doradztwa Gospodarczego przy restrukturyzacjach spółek oraz PwC Polska, gdzie zdobywał doświadczenie w zakresie fuzji i przejęć. Absolwent dwóch kierunków Uniwersytetu Warszawskiego: ekonomii oraz zarządzania, a także Finansó i Rachunkowości Szkoły Głównej Handlowej. Doświadczony wykładowca, który przeszkolił już ponad tysiąc osób.

Adrian Lis – Członek Zarządu

Inwestor indywidualny z wieloletnim stażem. Licencjonowany Makler Papierów Wartościowych po kursie w ZMID oraz absolwent SGH na kierunku ekonomia. Współpracujący ze ZMID od 2016 roku, obecnie Szef Sprzedaży w randze Członka Zarządu. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując m.in z PZU. Obecnie w ramach ZMID odpowiedzialny jest za sekcję rekrutacji pracowników do większości instytucji na polskim rynku kapitałowym.