Nowy egzamin ZMID – Certyfikowany Analityk Inwestycyjny

W końcu możemy przedstawić Wam efekt naszej pracy z ostatnich tygodni – Egzamin Certyfikowanego Analityka Inwestycyjnego (CAI®)!

CAI® to prestiżowa certyfikacja, która jest w szczególności dedykowana osobom, które chcą potwierdzić swoje kompetencje analityczne. Dzięki formule egzaminu, która składa się z 8 pytań otwartych, przystępujący do certyfikacji mogą wykazać się wiedzą praktyczną oraz pewną dozą nieschematyczności i kreatywności.

Warto podkreślić, że dzięki wywalczonej przez ZMID akredytacji, egzamin CAI® zwalnia z podstawowej części egzaminu CIIACo oznacza, że aby uzyskać tytuł i licencję CIIA wystarczy podejść jedynie do jej Egzaminu Finałowego.

Zapisując się na Egzamin CAI bezpłatnie otrzymasz od nas możliwość uczestnictwa w stacjonarnym oraz internetowym kursie przygotowującym do zdania certyfikacji.

Podczas kursu stawiamy na przekazanie kursantom użytecznej wiedzy z dziedzin takich jak

  • zarządzanie portfelem
  • wycena akcji
  • instrumenty dłużne
  • zarządzanie finansami przedsiębiorstwa.

Aby zwiększyć merytoryczną wartość kursu nasi doświadczeni wykładowcy wzbogacą swoje zajęcia o wiele praktycznych wskazówek rynkowych. Znajomość tych zagadnień będzie przydatna nie tylko podczas egzaminu, ale również w codziennym życiu i karierze zawodowej.

Żeby dowiedzieć się dokładnie jak wygląda Egzamin CAI®, co otrzymasz zapisując się na niego czy jakie zagadnienia zostaną poruszone na kursie przygotowującym sprawdź stronę Egzamin Certyfikowany Analityk Inwestycyjny (CAI®)(wraz z kursem i materiałami)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *