fbpx

ul. Sienna 93 lok. 2, 00-815 Warszawa +48 601 357 865 biuro@zmid.org.pl

< Powrót

Kurs webinarów “DNA Inwestowania” – ucz się zdalnie!

6 sierpnia, 2019 BRAK KOMENTARZY

Pakiet webinarów “DNA Inwestowania" to obowiązkowe kompendium wiedzy inwestycyjnej. Dzięki swojej multimedialnej formie oraz praktycznym przykładom, wiedza zawarta w webinarach jest przejrzysta i prosta do przyswojenia. Zarówno początkujący inwestorzy, jak i ci bardziej doświadczeni, znajdą w nich wiele praktycznych i ponadczasowych wskazówek. Są one efektem ponad 15-letniego doświadczenia zespołu DNA Rynków oraz setek pytań zadawanych przez uczestników ich szkoleń. To sprawia że Pakiet Webinarów “DNA Inwestowania", to nie zbiór wykładów, ale warsztatów, które przysłużą się Twoim oszczędnościom.

 Pakiet webinarów “DNA Inwestowania" składa się w sumie z 10 nagrań, co daje ponad 10 godzin solidnej merytoryki o inwestowaniu. W pakiecie znajduje się także dodatkowo dożywotni dostęp do odświeżanych materiałów oraz 30-dniowy dostęp do Strefy Premium DNA.

Czego dowiesz się z Webinarów?

Jak Zacząć Inwestować? – dowiesz się jak najlepiej zacząć przygodę z inwestowaniem, jak stworzyć własną strategię inwestycyjną oraz dlaczego efektywniejsze jest stawianie małych kroczów.

Inwestycyjny Slang – zapoznasz się z najważniejszym nazewnictwem, tak żeby bezproblemowo poruszać się w świecie inwestorów. Dowiesz się między innymi jakie Rynkowe Zwierzęta się wyróżnia oraz jakie słowa nie istnieją w słowniku inwestora!

Psychologia Inwestowania – dowiesz się jak emocje mogą wpłynąć na Twoje decyzje inwestycyjne, dlaczego zmysł inwestorski jest tak ważny oraz poznasz popularne anomalie na rynku inwestycyjnym.

Szkoła Inwestowania – Przegląd Najważniejszych Aktywów – dowiesz się jakie są najważniejsze klasy aktywów. Poznasz wady i zalety inwestowania w akcje, obligacje, surowce, nieruchomości czy waluty.

Pięć Wskazówek Jak Być Lepszym Inwestorem – dowiesz się przede wszystkim jak radzić sobie w niekorzystnych dla siebie sytuacjach np: kiedy pojawią się straty lub nadejdzie kryzys.

Możliwości Twojego Portfela – dowiesz się jaka strategia będzie odpowiednia biorąc pod uwagę sumę, którą będziesz chciał zainwestować oraz jak odnieść sukces inwestycyjny.

Fundusze Inwestycyjne Jako Punkt Startu – dowiesz się wszystkiego co najważniejsze o Funduszach – jakie są ich rodzaje, jak funkcjonują, które są warte uwagi, a których lepiej unikać.

ETF-Y – dowiesz się czym są te zyskujące na popularności specjalne Fundusze Inwestycyjne, jakie mają plusy i minusy oraz kiedy można na nich najwięcej zyskać.

Co Zrobić Żeby Zarobić? Strategie Inwestycyjne – poznasz wszystkie najpopularniejsze strategie inwestowania, w tym Buy&Hold czy Core Satellite oraz dowiesz się, która będzie dla Cienie najkorzystniejsza.

Kapitalna Emerytura – dowiesz się jakie możliwości mają IKE, IKZE oraz PPK, ile możesz na nich zarobić oraz czemu procent składany to najlepsze co może cię spotkać.

Pakiet webinarów “DNA Inwestowania" jest częścią internetowego Szkolenia “DNA Inwestowania" organizowanego przez partnerski portal ZMIDu – DNA Rynków.

Jako Związek Maklerów i Doradców z pełną odpowiedzialnością polecamy te szkolenie. Mieliśmy okazję zobaczyć już całość i gwarantujemy, że po wszystkim każdy poczuje, że inwestowanie jest także w jego DNA! 😉 

Klikając w link powyżej znajdziesz szczegółowy opis Pakietu Webinarów (Pakiet Podstawowy), który będziesz mógł zakupić. Dowiesz się także jak możesz rozszerzyć Pakiet Podstawowy i co składa się na pełne Szkolenie “DNA Inwestowania".

leave a comment