Kurs maklerski w ZMiD polecany przez Bank Pekao

Podczas ostatniego kwartału 2021 roku przeprowadziliśmy szkolenie maklerskie dla pracowników Banku Pekao, czyli drugiej największej instytucji bankowej w kraju. Naszym celem było przygotowanie ich do egzaminu Maklera Papierów Wartościowych.

Kurs obejmował wszystkie zagadnienia wymagane na egzaminie maklerskim: od matematyki finansowej, przez techniki notowań giełdowych, po strategie inwestycyjne, czy zasady etyki. Każdy z tych tematów był opracowany w części praktycznej, jak i teoretycznej.

Jak Bank Pekao ocenił nasz kurs?

Odpowiedź brzmi: jednoznacznie pozytywnie! Otrzymaliśmy referencje dotyczące przeprowadzonych zajęć. Z wielką chęcią streścimy, co zostało powiedziane o naszym kursie.

Przede wszystkim, pochwalono ponadprzeciętną elastyczność, co do formy wykonywanych działań. Nasi prowadzący zostali opisany jako staranni w swoich przygotowaniach oraz naturalnie uzdolnieni w przekazywaniu informacji. Całe szkolenie, natomiast, nazwano profesjonalnym i rzetelnym. Oryginał referencji możecie zobaczyć poniżej:

Miło jest widzieć, że nasza praca jest doceniana przez tak ważne instytucje w branży finansowej. Mamy nadzieję, że ich opinia stanowi solidne potwierdzenie naszej bezkonkurencyjności. Jednocześnie zapraszamy każdego do zapoznania się z ofertą naszych kursów i rozszerzenia swoich kompetycji przez uczestnictwo w naszych szkoleniach! Więcej informacji znajdziecie na tej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *