Witaj na Konferencji 25-lecia ZMID!

krowka-zmid


Mamy nadzieję, że smakowała Ci ZMID-owa krówka! Na broszurze z programem, którą znajdziesz w swojej upominkowej torbie chcieliśmy Ci również pokazać wszystkie korzyści z przystąpienia do ZMID. Na szczegóły zabrakło jednak miejsca dlatego gorąco zachęcamy Cię do zainwestowania 2 minut swojego czasu na bliższe poznanie naszej odsłony I(R)KE, czyli Integracji i Relacji, Kariery oraz Edukacji :), a więc krótkiej historii o tym, co zyskujesz jako Członek ZMID! Pamiętaj, że:
1) Jako Uczestnik Konferencji jesteś zwolniony ze składki dla członków za 2016 rok! 🙂
2) Nie musisz posiadać żadnej z licencji aby przystąpić do ZMID!
 


1. Integracja i Relacje

Należąc do ZMID masz niepowtarzalną okazję uczestniczyć w regularnych spotkaniach integrujących środowisko finansowe, na których każdy znajdzie coś dla siebie. Tylko od kwietnia zorganizowaliśmy szereg imprez, w których łącznie uczestniczyło prawie 1000 osób!

2. Kariera

Aktywnie działające w ramach ZMID Biuro Karier skutecznie pomaga w znalezieniu nowego zatrudnienia. Ustanowione na przestrzeni lat relacje z najważniejszymi instytucjami finansowymi pozwalają na efektywne połączenie popytu i podaży na rynku pracy 🙂

W ciągu ostatnich miesięcy pomogliśmy już między innymi w znalezieniu kandydatów na stanowiska:

Dyrektora Naczelnego
Maklera Papierów Wartościowych
Risk Managera
Investment Portfolio Managera
Młodszego Analityka
Junior Tradera
Specjalisty ds. Modelowania Ryzyka Finansowego

i wielu innych! 🙂

biuro karier strona_5

3. Edukacja

Na rynku szkoleniowym ZMID aktywny jest już od 18 latPrzez ten czas w naszych kursach uczestniczyło ponad 8000 osóbBlisko współpracujemy również z najlepszymi na świecie Uczelniami Biznesowymi. Jako Członek ZMID uzyskasz zarówno specjalne zniżki na wszystkie kursy i szkolenia jakie organizujemy, a także zdobędziesz możliwość efektywnego podnoszenia własnych kwalifikacji zawodowych.

Szkolenia jakie aktualnie prowadzimy:

analityk-biznesowy-cred
mlodszy-analityk-cred
analityk-inwestycyjny-cred

mpw-credo
di-credo
di-dla-cfacredo


Nie czekaj! Zapisz się do ZMID już dziś i korzystaj ze wszystkich przywilejów. Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

[contact-form-7 404 "Not Found"]