ZMID Patronem Capital Market Days!

To już druga edycja Capital Market Days – ogólnopolskiej Konferencji finansowej organizowanej przez magazyn Profit Journal oraz Koło Naukowe Rynku Kapitałowego INDEX, działające przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Tegoroczna Konferencja skupi się na branży gamingowej. Uczestnicy dowiedzą się między innymi o szansach i ryzykach jakie czekają na deweloperów gier komputerowych, jakie korzyści niesie ze sobą IPO oraz poznają osoby bezpośrednio związane z tym sektorem.

Capital Market Days_WWW


 
Specjalnie dla wszystkich Uczestników przygotowaliśmy także wspólnie z organizatorami konkurs, w którym wygrać można nawet 1000 zł zniżki na organizowany przez ZMID kurs Financial Markets Consultant! Zwycięży osoba, która wytypuje kurs zamknięcia na dzień 17/02 dla spółki Bloober Team SA z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku oraz polubi profil ZMID na Facebooku przed ogłoszeniem wyników! 🙂

Chcesz aby ZMID objął Patronatem Twoje wydarzenie? Przedstaw swoją ofertę na adres: konferencje@zmid.org.pl


Czy wiesz, że aby przystąpić do ZMID nie musisz posiadać licencji? Dla wszystkich naszych Członków przygotowujemy regularnie podobne wydarzenia. Już dziś wypełnij deklarację Członka Zwyczajnego lub Członka Wspierającego i korzystaj ze wszystkich przywilejów!

DOŁĄCZ DO ZMID (kliknij i poznaj wszystkie korzyści!)

Sprawdź nasze najbliższe szkolenia! Zapisz się i pomóż swojej karierze! 

Szkolenie_Makler_Papierów_Wartościowych_ZMID
Szkolenie_Financial_Markets_Consultant_ZMID
Szkolenie_Financial_Markets_Expert_ZMID