Konferencja “Praca i edukacja w Finansach: Rozwój, Perspektywy, Przyszłość”
Dziękujemy za obecność i zapraszamy na kolejne wydarzenia ZMID!

Konferencja “Praca i edukacja w finansach” już za nami! Miesiące przygotowań oraz uzgodnień i ilość osób jakiej naraz Sala Notowań warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych jeszcze nie widziała. Dziękujemy wszystkim 220 Uczestnikom, którzy zaufali ZMID i zdecydowali się kupić bilet na wydarzenie. Dziękujemy wszystkim Prelegentom za inspirujące wystąpienia. Dziękujemy również Partnerom i Patronom bez których to wydarzenie nie mogłoby odbyć się z takim rozmachem. Jeśli nie udało Ci się być tego dnia z nami – masz wciąż szansę obejrzeć wystąpienia wszystkich prelegentów! Wybierz najbardziej interesującą Cię tematykę i posłuchaj o tym:

Ponadto zobacz kto zwyciężył w rankingu Młodych Gwiazd Rynku Finansowego oraz dowiedz się jak udało im się osiągnąć taki sukces!

Bądź na bieżąco z naszymi inicjatywami – dołącz do ponad 5 tysięcy osób zapisanych na nasz newsletter!Jak wyróżnić się na finansowym rynku pracy?

Chcesz wiedzieć jak wyróżnić się na finansowym rynku pracy? Na co najbardziej zwracają uwagę rekruterzy? Posłuchaj wystąpienia Piotra Mazurkiewicz, Partnera w Grupie HRK, który z własnego doświadczenia opowiada o tym co należy zrobić aby zwrócić na siebie uwagę pracodawców i HeadHunterów. Przejdź do nagrania i posłuchaj praktycznych wskazówek do natychmiastowego zastosowania we własnej karierze!
Kliknij w obrazek aby przejść do nagrania

Zobacz zdjęcia z wystąpienia Piotra


Kariera w pionie czy w poziomie?

Jakie czynniki są najważniejsze do odniesienia sukcesu? Czy najlepszym będzie dla Ciebie rozwijanie kariery w pionie czy w poziomie? Posłuchaj rozmowy Piotra Fortuny, Dyrektora Finansowego w GK Immobile oraz Rafała Tyburcy, Dyrektora Personalnego w ABC Data i dowiedz się czy faktycznie warto dokładnie planować swoją ścieżkę rozwoju? Przejdź do nagrania i posłuchaj praktycznych wskazówek o tym jak rozwijać swoją karierę!
Kliknij w obrazek aby przejść do nagrania

Zobacz zdjęcia z debaty


Rekrutacja w finansach: wczoraj, dziś, jutro

Jak zmienił się sposób rekrutacji w finansach na przestrzeni ostatnich lat? Na czym polega istotność pojęcia “employer branding”? Posłuchaj rozmowy Michała Głogowskiego, Dyrektora Zarządzającego oraz Barbary Echaust, Starszego Konsultanta w Spring Professional i dowiedz się jakie predyspozycje są pożądane wśród pracodawców w dzisiejszych czasach. Przejdź do nagrania i posłuchaj praktycznych wskazówek o tym jak obecnie wygląda finansowy rynek pracy!
Kliknij w obrazek aby przejść do nagrania

Zobacz zdjęcia z wystąpienia

 


Boost your carreer with Chicago Booth

Relacja pojawi się już 30 maja 2017 – zapisz się na nasz newsletter i dowiedz się o niej przed innymi!


Moja droga na szczyt świata finansów

Relacja pojawi się już 6 czerwca 2017 – zapisz się na nasz newsletter i dowiedz się o niej przed innymi!


Przyszłość bez finansistów czy finansiści bez przyszłości?

Relacja pojawi się już 13 czerwca 2017 – zapisz się na nasz newsletter i dowiedz się o niej przed innymi!


Globalne inwestycje na wyciągnięcie ręki

Relacja pojawi się już 20 czerwca 2017 – zapisz się na nasz newsletter i dowiedz się o niej przed innymi!


Czas robi swoje, a Ty?

Relacja pojawi się już 27 czerwca 2017 – zapisz się na nasz newsletter i dowiedz się o niej przed innymi!


Młode Gwiazdy Rynku Finansowego i ich droga do sukcesu

Relacja pojawi się już 30 czerwca 2017 – zapisz się na nasz newsletter i dowiedz się o niej przed innymi!