Zespół rekrutacji ZMID - Najnowsze oferty pracy w finansach, porady wyboru odpowiedniego zawodu i ścieżki kariery oraz profesjonalne poszukiwanie pracowników.

Wybierz interesującą Cię sekcję klikając w obrazek!

Kariera w Finansach, aktualne oferty pracy na rynku finansowym

INTERESUJĄ MNIE AKTUALNE OFERTY PRACY W FINANSACH

Przejdź do tej sekcji jeśli szukasz najlepszych możliwości do rozwoju swojej kariery. Znajdziesz tu najnowsze i unikalne oferty pracy na rynku finansowym, jakie prowadzi nas zespół! Tylko w 2017 roku dzięki naszej pomocy pracę znalazło lub zmieniło ponad 50 osób. Czekają na Ciebie wyselekcjonowane i niedostępne nigdzie indziej oferty rekrutacji z domów maklerskich, TFI, banków oraz pozostałych instytucji finansowych. Przejrzyj aktualne oferty i zgłoś swoją aplikację na wybrane stanowisko lub zostaw nam swoje CV na przyszłe oferty!

Kariera w Finansach - jak wygląda praca maklera, analityka, zarządzającego, ekonomisty, prawnika, managera, audytora

CHCĘ WIEDZIEĆ JAK WYGLĄDA KARIERA W FINANSACH

Wybierz tą sekcję jeśli chcesz bliżej poznać różne możliwości rozwoju zawodowego w świecie finansów. Znajdziesz tu specjalnie przygotowany przez nas cykl wywiadów i nagrań “Kariera w Finansach”, który przybliży Ci jak na rynku finansowym wygląda praca maklera, analityka, zarządzającego funduszami, prawnika oraz wielu innych. Dzięki nim bliżej poznasz każdy z tych zawodów – jego zalety, wady, a nawet zarobki oraz będziesz w stanie wybrać, która ścieżka kariery najbardziej odpowiada Twoim umiejętnościom!

Szukasz najlepszego pracownika? pracowników dzięki zespołowi rekrutacyjnemu ZMID

SZUKAM PRACOWNIKÓW Z BRANŻY FINANSOWEJ

Przejdź do tej sekcji jeśli jesteś pracodawcą i chcesz żebyśmy pomogli znaleźć Ci najlepszych pracowników. Znajdziesz tutaj szerszy opis stanowisk finansowych w jakich specjalizuje się nasz zespół rekrutacyjny oraz referencje od naszych poprzednich Klientów i kontakt do osób z naszego zespołu. Polecają nas największe instytucje finansowe w Polsce, a wszyscy pracodawcy otrzymują od nas “Gwarancję najlepszych pracowników”. Zgłoś się do nas, powiedz kogo szukasz i rozwiąż swoje problemy kadrowe szybciej niż myślisz!


Współpracujemy z najlepszymi i największymi instytucjami na rynku – zobacz niektóre z nich.

Asset House logotyp
Polski Fundusz Rozwoju Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PFR TFI logo