SPRAWDŹ NAJCIEKAWSZE I UNIKALNE OFERTY PRACY Z RYNKU FINANSOWEGO ORAZ SPRAWDŹ CZY FINANSE TO KARIERA DLA CIEBIE!

W ZMID pomagamy wszystkim znaleźć zatrudnienie na rynku finansowym i kapitałowym. Prowadzimy najciekawsze projekty rekrutacyjne, z których wielu nie znajdziesz w żadnym innym miejscu. Nieważne czy masz 20 lat doświadczenia czy dopiero zaczynasz pracę – znajdziesz u nas oferty odpowiednie zarówno dla przedstawicieli najwyższych szczebli manadżerskich jak i rekrutacje na stanowiska pierwszego szczebla.


AKTUALNIE PROWADZONE REKRUTACJE

Znajdziesz tu wszystkie ogólnie dostępne projekty rekrutacyjne prowadzone przez zespół ZMID. Gwarantujemy, że wszystkie oferty, które znajdziesz na naszej stronie są zawsze aktualne i można na nie aplikować. Nawet jeśli nie znajdziesz obecnie żadnej oferty pracy, która mogłaby Cię zainteresować – zostaw nam swoje CV na przyszłość. Dzięki temu będziemy mogli się do Ciebie odezwać gdy tylko otrzymamy taką, która odpowiada Twoim kompetencjom. 🙂 Pamiętaj również, że oferty prezentowane przez nas na stronie to jedynie wybrane rekrutacje jakie prowadzimy ponieważ w pierwszej kolejności zawsze odzywamy się do osób, które zdecydowały się przystąpić do ZMID (możesz do nas dołączyć również nie posiadając licencji Maklera lub Doradcy Inwestycyjnego) bądź uczestniczyły w organizowanych przez nas szkoleniach podnoszących kwalifikacje. Znajdź ofertę, która najbardziej Ci odpowiada, złóż swoją aplikację i już niedługo świętuj nową pracę! 🙂.

Kariera w Finansach, aktualne oferty pracy na rynku finansowym


CYKL WYWIADÓW KARIERA W FINANSACH – SPRAWDŹ JAK PRACUJE SIĘ NA DANYM STANOWISKU

Kariera w Finansach - jak wygląda praca maklera, analityka, zarządzającego, ekonomisty, prawnika, managera, audytora

Zastanawiasz się nad pracą na rynku finansowym, ale nie wiesz która ścieżka jest najbliższa Twoim umiejętnościom? A może masz już pewne doświadczenia, ale po swojej pracy spodziewałeś się czegoś zupełnie innego? Dla wszystkich, którzy rozważają taką karierę przygotowaliśmy specjalny cykl wywiadów “Kariera w Finansach”, w których przepytujemy przedstawicieli przeróżnych zawodów powiązanych z rynkiem finansowym o to jak wygląda ich standardowy dzień pracy, czego można się spodziewać wybierając taką zamiast innej ścieżki kariery zawodowej, czy jakie umiejętności są niezbędne na danym stanowisku. Dowiedz się czego na czym dokładnie polega praca analityka, ekonomisty, maklera, czy wyspecjalizowanego w finansach prawnika zanim zdecydujesz się zostać jednym z nich. Każda kariera to zestaw różnych umiejętności nierzadko mocno od siebie odległych. Dzięki tym nagraniom możesz dowiedzieć się prosto od doświadczonych rynkowych praktyków, które z nich są niezbędne w danej pracy.


SEKCJA DLA PRACODAWCÓW

Dobrzy pracownicy to największe aktywa każdej firmy. Wiemy jak trudno jest znaleźć odpowiednią osobę dlatego jeśli twoja firma poszukuje pracownika na dowolne stanowisko powiązane z rynkiem finansowym lub kapitałowym bądź potrzebuje zatrudnić osobę o zdolnościach analitycznych, sprzedażowych lub menadżerskich – skontaktuj się z nami. Sieć naszych kontaktów rozciąga się na ponad 10 000 specjalistów, spośród których pomożemy Ci zatrudnić zarówno Dyrektora Finansowego jak i młodszego analityka. Możemy pochwalić się licznymi referencjami oraz współpracą zarówno z największymi instytucjami finansowymi na świecie jak i mniejszymi bardzo wyspecjalizowanymi podmiotami. Sprawdź szczegóły oraz skontaktuj się z nami i zapomnij o problemach z rekrutacją najlepszych specjalistów.

Znajdź najlepszych pracowników dzięki zespołowi rekrutacyjnemu ZMID