Jak osiągnąć sukces w życiu? – Marcin Iwuć

Marcin Iwuć podczas spotkania Your Empowering Success. Jak odnieść sukces w życiu?

Każdy z nas ma własną strategię na osiągnięcie życiowego sukcesu. W końcu każdy z nas definiuje sukces zupełnie inaczej. Niestety zupełnie jak w każdym biznesie, w każdej karierze czy w każdym projekcie, tak samo w życiu – strategia jaką deklarujemy często potrafi mocno różnić się od strategii jaką faktycznie realizujemy.

Dowiedz się więcej o spotkaniach Your Empowering Success

Wpisz swój adres e-mail aby dostać zaproszenie na kolejne spotkania
Your Empowering Success!

Esencjalista

Zamiast robić milimetr postępu w tysiącu kierunków lepiej zrobić tysiąc kilometrów w kierunku tego co jest naprawdę ważne.

To zdanie, które najlepiej oddaje obecną strategię jaką w swoim życiu stosuje Marcin Iwuć – założyciel bloga Finanse Bardzo Osobiste, który każdego roku odwiedza ponad pół miliona osób, wieloletni dyrektor w największych instytucjach finansowych, nałogowy podróżnik, a przede wszystkim… po prostu niesamowicie szczęśliwy i pełen energii człowiek. W swoim krótkim wystąpieniu opowiada o tym jak udało mu się osiągnąć tak wiele i na ile pomogło mu w tym zastosowanie wskazówek z książki Grega McKeowna “Esencjalista”.

To nie jest wystąpienie dla tych, którzy oczekują motywacyjno-inspirujących pustych fraz. To wystąpienie o tym, jak ważne jest wybieranie rzeczy ważnych z tych nieistotnych i wybieranie tych najważniejszych spośród ważnych. To wystąpienie o tym, jak bardzo w odczuwaniu satysfakcji z własnego życia pomaga zastanowienie się nad tym na czym naprawdę nam zależy i trzymanie się tego aby zmienić swoje życie i odnieść sukces. I w końcu to wystąpienie o tym dlaczego warto pamiętać, że w życiu jesteśmy nie tylko jego budowniczym ale również, a nawet przede wszystkim – jego architektem.

Jeśli podobało Ci się wystąpienie Marcina – zasubskrybuj nasz kanał i udostępnij go dalej swoim znajomym! 🙂 Daj znać kogo jeszcze chciałbyś zobaczyć na kolejnych spotkaniach YES!

Do kolejnego spotkania Your Empowering Success pozostało już tylko:

dni
-6
-8
godzin
-1
-7
minut
-4
-6
sekund
-1
-2

Zarejestruj się już dziś!

Spotkanie Your Empowering Success, Maciej Samcik, Joanna Pydo, Grzegorz Zalewski