Jak osiągnąć sukces w korporacji? – Ewa Radkowska-Świętoń

Ewa Radkowska-Świętoń podczas spotkania Your Empowering Success. Jak odnieść sukces w korporacji?

Korporacje przyjęło się traktować jako synonim wyścigu szczurów. To jednak bardziej złożony i specyficzny świat, który potrafi nie tylko wiele zabierać ale równie wiele dawać. Przebicie się na jego szczyt wymaga jednak bardzo specyficznego zestawu umiejętności. Najwyższe stanowiska menadżerskie to idealna mieszanka twardych kwalifikacji i miękkich kompetencji, które niestety często nie idą ze sobą w parze…

Dowiedz się więcej o spotkaniach Your Empowering Success

Wpisz swój adres e-mail aby dostać zaproszenie na kolejne spotkania
Your Empowering Success!

Wiedza jest równie kluczowa jak odpowiednia komunikacja bo nieważne czy działamy w korporacji czy własnym biznesie – zawsze pracujemy z i dla innych osób.

Warto mówić nie

Wielu myśli, że najlepszym sposobem na szybki sukces w tym świecie jest realizacja wszystkich próśb jakie zgłaszają nam przełożeni. Czasami jednak warto powiedzieć “nie” i nie zgadzać się na kolejny projekt gdy jesteśmy już zaangażowani w inne. Ewa Radkowska-Świętoń zaczynając od najniższych stanowisk zdołała przejść korporacyjną drogę na sam szczyt, a teraz postanowiła podzielić się niezwykle cennymi wskazówkami o tym jak powtórzyć jej sukces. Wykorzystać je może (i powinien) każdy niezależnie od swojego stanowiska.

Dlaczego dobry menadżer powinien dawać swojemu zespołowi jak najwięcej swobody? Jak ważne jest umiejętne przyznawanie się do własnych błędów? Czy odwaga, bezczelność i szczerość pomagają dostać się na szczyt korporacji? Dlaczego pomimo stereotypowego wyścigu szczurów pozostać sobą? To wystąpienie pełne praktycznych porad zarówno dla tych którzy już zarządzają innymi jak i tych, którzy jeszcze są zarządzani przez większość korporacyjnej drabiny. Prawdziwą miarę menadżerskiego sukcesu są dawni współpracownicy, którzy później sami zgłaszają chęć pracy dla nas. Jak osiągnąć taki sukces? Ewa Radkowska-Świętoń zna odpowiedź na to pytanie.

Jeśli podoba Ci się wystąpienie Ewy – zasubskrybuj nasz kanał i udostępnij go dalej swoim znajomym! 🙂 Daj znać kogo jeszcze chciałbyś zobaczyć na kolejnych spotkaniach YES!

Do kolejnego spotkania Your Empowering Success pozostało już tylko:

dni
-6
-8
godzin
-1
-7
minut
-4
-5
sekund
0
-9

Zarejestruj się już dziś!

Spotkanie Your Empowering Success, Maciej Samcik, Joanna Pydo, Grzegorz Zalewski