Jak osiągnąć sukces jako przedsiębiorca? – Paweł Biedrzycki

Paweł Biedrzycki podczas spotkania Your Empowering Success. Jak odnieść sukces jako przedsiębiorca we własnym biznesie?

Prowadzenie własnego biznesu to niezwykle wymagające zadanie. W porównaniu z jakimkolwiek etatem wymaga zdecydowanie więcej interdyscyplinarności, dyscypliny i zaangażowania, ale ponoszenie większego ryzyka potrafi być bardzo dobrze wynagrodzone. Żeby osiągnąć sukcesu jako przedsiębiorca szczęście oczywiście jest niezbędne, ale samo szczęście nigdy nie wystarczy…

Dowiedz się więcej o spotkaniach Your Empowering Success

Wpisz swój adres e-mail aby dostać zaproszenie na kolejne spotkania
Your Empowering Success!

Sukces w biznesie w dużej mierze zależy od szczęścia, ale trzeba jeszcze mieć odpowiednią wiedzę i doświadczenie żeby to szczęście dobrze wykorzystać.

Najważniejsza zasada prowadzenia biznesu? Ucz się od innych!

Prowadzenie biznesu bez jakichkolwiek wcześniejszych doświadczeń zawodowych potrafi być niezwykle trudne. Wbrew pozorom nieprzepracowanie na zwykłym etacie nawet godziny można nawet traktować bardziej jako wadę aniżeli zaletę. Paweł Biedrzycki, założyciel portalu Strefa Inwestorów był w dokładnie takiej sytuacji i dziś po ponad 10 latach twierdzi, że doświadczenia zdobyte w korporacji bardzo by mu pomogły. Na początku swojej kariery zawodowej trzeba być łapczywym. Szkolenia, konferencje, książki, doświadczenia biurowe – wiedza jaką można z nich wynieść będzie później niezbędna w każdym biznesie. A przecież pracując na etacie można to wszystko zdobywać za pieniądze pracodawcy.

W biznesie, podobnie jak na rynkach co jakiś czas trafia się bardzo dobra okazja inwestycyjna, która w dużej mierze zależy ona od szczęścia. Może to być partner biznesowy, zmiany prawne, zmiany w zasadach na rynku, czy pojawienie się nowych grup społecznych. Żeby jednak z sukcesem wykorzystać pojawiającą się okazję, oprócz szczęścia trzeba być jeszcze odpowiednio przygotowanym. Zdobywanie wiedzy i doświadczenia na własny rachunek może być niekiedy bardzo kosztowne…

Jeśli podoba Ci się wystąpienie Pawła – zasubskrybuj nasz kanał i udostępnij go dalej swoim znajomym! 🙂 Daj znać kogo jeszcze chciałbyś zobaczyć na kolejnych spotkaniach YES!

Do kolejnego spotkania Your Empowering Success pozostało już tylko:

dni
-6
-8
godzin
-1
-7
minut
-4
-5
sekund
-1
-5

Zarejestruj się już dziś!

Spotkanie Your Empowering Success, Maciej Samcik, Joanna Pydo, Grzegorz Zalewski