Jest taki jeden dzień w roku, w którym atmosfera na rynku kapitałowym robi się bardzo gorąca… Już od 2014, każdego roku organizujemy Igrzyska Rynku Kapitałowego, czyli imprezę integrującą środowisko polskiego rynku finansowego – w sportowym klimacie. To dzień, podczas którego garnitury zamieniamy na luźne sportowe stroje i stajemy do zmagań na zupełnie innym parkiecie. Przeciąganie liny, biegi, tenis, mistrzostwa piłkarskie – to tylko niektóre dyscypliny, z którymi nasi zawodnicy muszą się zmierzyć. To również wyśmienita okazją do wypoczynku na świeżym powietrzu wraz z całą rodziną. Kibicując swojej rodzinie można chociażby porozciągać na zajęciach z jogi czy ujeżdżać giełdowego byka! Poczuj atmosferę Igrzysk i zobacz nagrania oraz relację z ostatnich edycji, a także zapisz na specjalny newsletter aby otrzymywać informacje o podobnych wydarzeniach w przyszłości z wyprzedzeniem!
Igrzyska Rynku Kapitałowego, Grupa Azoty, Polnord, Centralny Dom Maklerski, piłka nożna turniej

Dołącz do naszego newslettera aby otrzymywać zaproszenia na podobne wydarzenia w przyszłości z wyprzedzeniem!


V Capital Market Games – 23 września 2017

Lekki deszcz nie wystraszył ponad 250 zawodników oraz niemal 150 kibiców, którzy punktualnie o 9:00 pojawili się na warszawskiej Arenie Futbolu przygotowani do całego dnia sportowej rywalizacji! Do walki o medale stanęło naprzeciwko siebie ponad 20 drużyn firmowych zarówno z największych spółek warszawskiego parkietu jak i Domów Maklerskich czy rynkowych regulatorów! 8 godzin sportowej rywalizacji przeniosło się następnie do sportowego klubu Champion’s w hotelu Marriott, gdzie uroczyście wręczono puchary i przedłużono zabawę do prawie 2 rano! Sprawdźcie komu udało się zwyciężyć w ogólnej klasyfikacji medalowej i poszczególnych dyscyplinach indywidualnych w specjalnej relacji z tego wydarzenia (TUTAJ) lub obejrzyjcie krótką relację video i foto poniżej! 🙂

Zobacz zdjęcia z V Capital Market Games!

« 1 z 3 »

Takie drużyny były z nami podczas V Capital Market Games!

Polnord Partnerem turnieju piłkarskiego Kapitalny Mundial

Igrzyska ZMID 2014 – 2016

Igrzyska ZMID to nowoczesna formuła corocznego Dnia Maklera i Doradcy, który organizowany był corocznie od ponad 10 lat. Podjęta w pewnym momencie decyzja o odświeżeniu przebiegu imprezy na część sportową okazała się strzałem w dziesiątkę. W 2014 roku po raz pierwszy spotkaliśmy się w ten sposób na Arenie Futbolu na warszawskim Ursynowie. Możliwość aktywnego wypoczynku z całą rodziną i bogata oferta rekreacyjna przyciągnęła na miejsce ponad 400 osób reprezentujących łącznie 6 drużyn. Kolejne lata to dalsze pasmo sukcesów potwierdzające, że taka forma rywalizacji cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Podczas Igrzysk ZMID w ostatnich trzech latach, łącznie ponad 1500 osób przekonało się na własnej skórze w jak emocjonujący sposób można połączyć integrację z rywalizacją sportową. Przedstawiciele całego rynku kapitałowego: inwestorzy, notowane spółki, maklerzy, nadzorcy, doradcy czy urzędnicy rozgrywali mistrzostwa piłkarskie, z zawziętością przeciągali linę, brali udział w biegach oraz rywalizowali w szeregu spozostałych dyscyplin indywidualnych. Chętnie próbowano swoich sił w profesjonalnym treningu CrossFit czy ujarzmianiu byczej hossy :). Oprócz tego, Areną Futbolu zawładnęła zumba, a najmłodsi kibice aktywnie spędzali czas na placu zabaw. Na najlepszych zawodników każdej dyscypliny czekały puchary, medale oraz liczbe nagrody przyznawane podczas wieczornej gali. Poczuj tamtą atmosferę i zobacz jak wyglądały Igrzyska ZMID w latach 2014-2016!
Kliknij aby obejrzeć nagranie

Zobacz zdjęcia z Igrzysk 2014-2016
« 1 z 3 »
Partnerzy Igrzysk ZMID w latach 2014-2016

Polub nasz profil i bądź na bieżąco! 🙂