III Igrzyska ZMID – 8 października 2016!

III Igrzyska to kolejna odsłona imprezy integrującej na sportowo środowisko polskiego rynku finansowego. Podobnie jak poprzednie rywalizacje – tym razem również gościliśmy na Arenie Futbolu na warszawskim Ursynowie! Skupiliśmy się jednak w największym stopniu na dyscyplinach, które w ubiegłych latach cieszyły się największym powodzeniem, a więc: Mistrzostwach piłkarskich, przeciąganiu liny oraz biegach!  
Zobacz pełną video relację z III Igrzysk ZMID!Wszystkim zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy, sponsorom i partnerom dziękujemy, a uczestników zachęcamy do udziału w kolejnych wydarzeniach ZMID!

III Igrzyska (8 października 2016)

Zobacz również jak bawiliśmy się rok temu podczas drugich Igrzysk oraz dwa lata temu podczas pierwszych!

sponsor-wspierajacy-cyfrowy-polsat

Cyfrowy Polsat to największa grupa medialno-telekomunikacyjna w Polsce posiadająca 6 mln klientów i świadcząca 16,3 mln usług: telefonii komórkowej, płatnej telewizji i dostępu do Internetu. W jej skład wchodzą m.in.: Cyfrowy Polsat, Polkomtel, Telewizja Polsat oraz IPLA – lider na rynku wideo online.

dekpol11

Dekpol to firma notowania na GPW posiadająca duże doświadczenie w zakresie wykonawstwa obiektów mieszkaniowych i budowlanych jej nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowana kadra, to prognostyk sukcesu.

pozbud11

Pozbud to firma notowania na GPW i jeden z największych i najstarszych producentów okien i drzwi drewnianych w Polsce. Dzięki wysokiej jakości, która jest efektem wykorzystania nowoczesnych maszyn, selekcjonowanych surowców oraz współpracy z najlepszymi producentami okuć, lakierów i szyb, jego wyroby cieszą się rosnącym zainteresowaniem.

partnerzy2-evenea-igrzyska