I Igrzyska Maklerów i Doradców – 24 maja 2014!

Igrzyska to nowoczesna formuła corocznego Dnia Maklera i Doradcy! Tym razem spotkaliśmy się na sportowo w Arenie Futbolu i Let’s Go Beach. Możliwość aktywnego wypoczynku z całą rodziną oraz bogata oferta rekreacyjna przyciągnęła na Igrzyska ponad 400 osób reprezentujących 6 drużyn. Przedstawiciele całego buy-side’u utworzyli drużynę Doradców. Po drugiej stronie stanęli przedstawiciele sell-side’u reprezentujący Maklerów. W szranki stanęli także przedstawiciele Giełdy oraz TGE, KNF, Parkietu  oraz reprezentacja Sponsorów i Gości imprezy. Emocji nie zabrakło. Odwieczne spory o to, kto rządzi rynkiem rozstrzygnął turniej piłkarskim, gdzie w wielkim stylu zwyciężyła drużyna KNF.

Nie zabrakło również atrakcji dla tych wszystkich, którzy chcieli skorzystać z oferty rekreacyjnej, a także licznej grupy osób towarzyszących i rodzin. Można było poruszać się w rytm zumby, porozciągać na ćwiczeniach z jogi, zagrać w badmintona. Próbowaliśmy sił w treningu CrossFit z trenerami z Box Śródmieście oraz ćwiczyliśmy karate i uczyliśmy się przeciągać linę z całym zespołem szkoły walk KIME. Rekord popularności bił konkurs ujeżdżania byka. Dla najmłodszych dostępne były gry i zabawy na wesoło.

Zdobyte w konkurencjach drużynowych i indywidualnych puchary oraz nagrody wręczono podczas wieczornej części imprezy w klubie Loft44, gdzie kontynuując sportowy wieczór chętni mogli obejrzeć finał Ligii Mistrzów! Imprezę rozkręcał DJ Hirek Wrona!

Organizatorami imprezy byli Związek Maklerów i Doradców oraz Gazeta Giełdy Parkiet.
Partnerem Zawodów był Let’s Go sp. z o.o. – organizator sportu i eventów.

Zobacz galerię zdjęć z części sportowej!

I Igrzyska Maklerów i Doradców - Dzień

Zobacz galerię zdjęć z części wieczornej!

I Igrzyska Maklerów i Doradców - Wieczór

Jak co roku impreza nie mogłaby się odbyć bez udziału sponsorów.
Tytuł Sponsora Wspierającego objęły spółki: 4Fun Media S.A., CI Games S.A., Cyfrowy Polsat S.A., Grupa Integer S.A., Pozbud T&R S.A., Towarowa Giełda Energii S.A.
Pozostałymi Sponsorami były:
 BondSpot S.A., BSC Drukarnia Opakowań S.A., PANI TERESA MEDICA S.A., Wawel S.A. oraz firma profesjonalnie zajmująca się relacjami inwestorskimi i public relations Kancelaria PR Sp. z o.o.

Zobacz jak zachęcaliśmy do udziału w Igrzyskach!