Gazeta Giełdy Parkiet pierwszą instytucją wspierającą ZMID!

Miło nam poinformować, że Gazeta Giełdy Parkiet została właśnie pierwszą instytucją wspierającą ZMID!

Czas najwyższy chwalić się i wyjaśnić o co chodzi! 🙂 Do tej pory członkiem ZMID mogły zostać jedynie osoby prywatne. W zależności od tego czy ktoś posiada licencję maklerską lub doradczą, czy nie może przystąpić do nas jako Członek Zwyczajny bądź Członek Wspierający. Kilka miesięcy temu, a dokładnie od 1 lipca w odpowiedzi na liczne zapytania stworzyliśmy możliwość przystąpienia do grona Członków Wspierających ZMID instytucjom. Ubiegać o to może się każda organizacja i przedsiębiorstwo powiązane z szeroko pojętym rynkiem finansowym. Droga do tego nie jest jednak taka prosta! 🙂

Współpracując oraz realizując przez lata projekty dla licznych instytucji zarówno polskiego jak i zagranicznego rynku finansowego udało nam się powiązać ZMID z profesjonalizmem, rzetelnością i jakością, którą jesteśmy chętni się dzielić, lecz dopiero po przeprowadzeniu odpowiedniej weryfikacji. Dlatego po wpłynięciu do nas deklaracji członkowskiej od Instytucji uruchamiamy specjalną procedurę weryfikacji firmy. Sprawdzamy jej powiązania, plany, sytuację czy zaangażowane w jej rozwój osoby. Zasięgamy opinii środowiska oraz staramy się jak najlepiej poznać osoby stojące za danym przedsięwzięciem. Dokładamy więc najwyższych starań aby każda nasza Instytucja Wspierająca cechowała się świetną opinią po to aby każdemu oszczędzić trudu takiej weryfikacji przeprowadzanej samodzielnie. Z tego powodu jesteśmy pewni, że podobnie jak osoby fizyczne, każda instytucja w szeregach ZMID będzie gwarancją dalszego rozwoju naszego rynku finansowego.

Tym bardziej cieszy nas, że to właśnie Gazetę Giełdy Parkiet, a więc jednego z naszych wieloletnich Partnerów mogliśmy przyjąć do grona Instytucji Wspierających jako pierwszą! Jeśli jakimś cudem ktoś nie słyszał jeszcze o Parkiecie – to ogólnopolski dziennik poświęcony gospodarce, giełdzie i rynkom kapitałowym. Znajdziecie w nim analizy, prognozy i codzienną dawkę solidnej gospodarczej wiedzy.

Gratulujemy i dziękujemy!