fbpx

ul. Sienna 93 lok. 2, 00-815 Warszawa +48 601 357 865 biuro@zmid.org.pl

< Powrót

GG Parkiet Instytucją Partnerską ZMID

14 listopada, 2017 BRAK KOMENTARZY

Gazeta Giełdy Parkiet to nasz wieloletni Partner w realizacji wielu projektów związanych w największym stopniu z edukowaniemi informowaniem o rynku finansowym. W kategorii ogólnopolskich dzienników o tematyce gospodarczej i giełdowej trudno o lepszą pozycję. Wypełniony analizami, prognozami i solidną dawką codziennej wiedzy. Jednocześnie stale rozwijający część działalności online o kolejne programy telewizji internetowej parkiet.tv, które z miesiąca na miesiąc zyskują kolejnych użytkowników.

[/kc_column_text]
[/kc_column][/kc_row]

Każda Instytucja Partnerska ZMID to gwarancja profesjonalizmu, rzetelności i jakości. Specjalna procedura weryfikacji oraz badanie środowiskowe obejmujące jej powiązania, plany, zaangażowane osoby i strategię. Dzięki temu jesteśmy pewni i możemy potwierdzić, że każda Instytucja Partnerska ZMID cechuje się świetną opinią i gwarantuje najwyższy poziom usług. Z każdą Instytucją realizujemy szereg projektów działając wspólnie na rzecz rozwoju rynku finansowego oraz jej promocji pośród docelowej grupy.

Najważniejsze projekty zrealiowane dotychczas wspólnie z Gazetą Giełdy Parkiet:

Pa(R)kiet na Start – promocja Gazety Giełdy Parkiet pośród członków ZMID.

Konferencja “Przyszłość, Finanse, Rozwój” – wspólna konferencja o najnowszych programach Polskiego Funduszu Rozwoju.

Konferencja “Praca i Edukacja w Finansach” – wspólna konferencja poświęcona finansowemu rynkowi pracy wspólnie z University of Chicago Booth School of Business.

Kapitalny Mundial – realizacja kolejnej edycji największej imprezy integracyjnej rynku kapitałowego.

Razem tworzymy rynek kapitałowy!

leave a comment