DNA Rynków – portal partnerski ZMID

Z początkiem roku 2019 rozpoczęliśmy bliską współpracę z nowym niezależnym portalem DNA Rynków. Specjalizuje się on w dostarczaniu najważniejszych informacji i analiz z zakresu giełd oraz gospodarek, które to mają największe znaczenie dla oszczędności każdego z nas.

Część materiałów tworzona jest również przez Członków ZMID, możemy więc z pełną odpowiedzialnością zagwarantować najwyższą jakość przekazywanych informacji!

Wśród materiałów na portalu można znaleźć między innymi.

  • Program DNA Rynków – to piętnastominutowe filmiki podsumowujące wydarzenia gospodarcze minionego tygodnia. Dzięki swojej cykliczności pozwalają pozostać na bieżąco w naszym szybko zmieniającym się świecie.
  • Gospodarcze Szoty – to materiały wideo i teksty maksymalnie nasycone treścią niezbędną do lepszego zrozumienia każdego z ważnych wskaźników ekonomicznych.
  • Giełdy Świata – to przyjemne w odbiorze materiały wideo przybliżające po krótce historię giełd z różnych zakątków świata. Przedstawiają one również sytuacje ekonomiczną danego kraju, a dodatkowo można w nich znaleźć liczne ciekawostki kulturowe czy geograficzne.
  • Webinary – to transmisje, które prowadzone są na żywo. Mają charakter seminarium, podczas którego autorzy odpowiada również na pytania widzów.
  • Artykuły – czasem bardzo merytoryczne, a czasem luźniejsze wpisy dotyczące gospodarki, inwestycji czy finansów. Często z dodatkiem zabawnych kreskówek!
Wszystkie powyższe materiały pozwalają lepiej zrozumieć zmiany, które dynamicznie zachodzą na rynkach. Dzięki temu podejmowane decyzje będą bardziej świadome, a w konsekwencji – lepsze. Na szczęście zyskanie tej świadomości nie wymaga całodniowych obserwacji wszystkich wykresów, bo jak mówią autorzy DNA Rynków:

W swojej pracy dokładamy najwyższych starań, dzięki którym już 15 minut tygodniowo wystarczy Ci do podejmowania najlepszych decyzji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *