Credit Royal nową instytucją wspierającą ZMID!

Miło nam poinformować, że kolejną firmą, która przeszła przez sito weryfikacyjne ZMID zostało Credit Royal! Tym samym od 1 grudnia 2017 roku dołączyła ona do Gazety Giełdy Parkiet, która miesiąc temu została pierwszą instytucją wspierającą naszej organizacji. Credit Royal to podmiot wyspecjalizowany w inwestowaniu w produkty finansowe oraz w zarządzaniu wierzytelnościami zajmujący się głównie inwestycjami w wyselekcjonowane portfele wierzytelności masowych oraz pożyczki krótkoterminowe.

Instytucje Wspierające to nowa formuła współpracy ze ZMID. Od 1 lipca umożliwiliśmy członkostwo w ZMID również firmom. Ubiegać o nie może się każda organizacja i przedsiębiorstwo powiązane z szeroko pojętym rynkiem finansowym. Droga nie jest jednak prosta. Każdy podmiot jest przez nas dokładnie weryfikowany zarówno pod kątem powiązanych z nim osób jak i opinii całego finansowego środowiska. Sprawdzamy również plany, powiązania oraz sytuację całego przedsiębiorstwa. Dodatkowo, każde badanie wiarygodności instytucji jest przez nas sprawdzane każdego roku. Dzięki temu jesteśmy pewni, że każdy podmiot który przejdzie przez nasze weryfikacyjne sito jest godny zaufania oraz polecenia, a także stanowi gwarancję dalszego rozwoju polskiego rynku finansowego.

Obecnie w ramach naszej współpracy nasz zespół rekrutacyjny poszukuje Radcy Prawnego z doświadczeniem w rynku wierzytelności do kancelarii prawnej związanej z Grupą Credit Royal. Pełną ofertą można znaleźć w zakładce z aktualnymi ofertami pracy. Nasze dalsze plany na 2018 rok obejmujące np. konferencję o rynku wierzytelności przedstawimy już niedługo w specjalnym planie ZMID na przyszły rok!

Jeszcze raz gratulujemy!

Po więcej informacji o samej Grupie Credit Royal zapraszamy na stronę http://creditroyal.pl/