Boost your career with Chicago Booth

Wbrew pozorom odpowiednio dobrane studia to połowa sukcesu w pierwszych krokach naszej kariery. The University of Chicago Booth School of Business i jego uznawany za najlepszy na świecie program ekonomicznego MBA to prawdziwa fabryka ekonomicznej i biznesowej wiedzy. Gdy Twoimi wykładowcami okazują się nobliści można być pewnym, że studia będą wymagające. Maciej Ćwikiewicz z klubu Alumnów Chicago Booth w Polsce o przywiązaniu Szkoły do bezwzględnej kultury nauki mówi:
Podobno gdy burmistrz Chicago odwiedził Londyn, w którym odbył też spotkanie z Królową i poznał wiele perspektywicznych biznesowo osób po powrocie do Chicago zadzwonił do rektora University of Chicago z propozycją przyznania tytułu Doktora Honoris Causa dla Królowej Elżbiety, co będzie idealnym pretekstem do odwiedzenia Chicago przez Królową i towarzyszących jej biznesmenów. Rektor Chicago stwierdzić miał jedynie, że to świetny pomysł i Senat Uczelni zajmie się tą sprawą natychmiast po dostarczeniu mu przedruków prac naukowych Królowej – Maciej Ćwikiewcz.

Cóż, jeśli Uczelnia pozostaje nieugięta nawet w przypadku tak wyjątkowej prośby to można być pewnym, że „prześlizgnięcie się” przez przedmioty raczej nie będzie możliwe. Studia MBA wymagają tu pełnego zaangażowania, warto więc zdecydować się na takie przedmioty, które faktycznie najlepiej odpowiadać będą naszym zawodowym potrzebom oraz sprawią nam przyjemność. Na szczęście w Chicago jest w czym wybierać, o czym opowiada Eugenia Patriniche.
Czego jeszcze można spodziewać się po przystąpieniu do programu MBA na University of Chicago? Jak przebiega proces rekrutacji i nauki? Zobacz pełne wystąpienie Jenny, Eugenii oraz Macieja lub specjalnie przygotowane skróty najważniejszych wniosków.
Kto najbardziej skorzysta na programie MBA?
lub
przejdź do obejrzenia całego wystąpienia!

Jenny Erikson przedstawia University of Chicago.
lub
przejdź do obejrzenia całego wystąpienia!Pełne wystąpienie Jeny, Eugenii oraz Macieja podczas Konferencji
Przejdź do podsumowania całej Konferencji o Pracy i Edukacji w Finansach i zobacz pozostałe wystąpienia!

Dowiedz się więcej o tym jak wyglądają różne ścieżki Kariery w Finansach. Obejrzyj nasz najnowszy cykl i dowiedz się między innymi: