ANALIZY RYNKOWE, GOSPODARCZE, EKONOMICZNE ORAZ NOTOWANYCH SPÓŁEK REALIZOWANE PRZEZ ZESPÓŁ ANALITYCZNY ZMID

ZMID to przede wszystkim zespół doświadczonych analityków i rynkowych praktyków, którzy jako osoby całkowicie niezależne od komercyjnych instytucji starają się jak najrzetelniej to możliwe oceniać otaczającą nas rzeczywistość ekonomiczną. Prowadzimy kilka stałych cykli analitycznych oraz konsekwentnie rozwijamy kolejne realizując nasz podstawowy cel jakim jest wzrost inteligencji finansowej Polaków.


DNA RYNKÓW – O NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIACH TYGODNIA DLA GIEŁD, GOSPODAREK I TWOICH PIENIĘDZY

Program DNA Rynków to jedyny w swoim rodzaju cotygodniowy zestaw najważniejszych informacji ze świata ekonomii, gospodarki i rynków kapitałowych. Na jakie informacje warto zwrócić uwagę, a obok których można przejść obojętnie? Jeśli przytłacza Cię natłok medialnych doniesień – DNA Rynków to jedyne 8 minut jakich potrzebujesz każdego tygodnia na dowiedzenie się co w gospodarce piszczy. Niezależnie od branży w jakiej pracujesz, czy jesteś profesorem ekonomii czy studiowałeś weterynarię – gospodarka dotyka nas wszystkich i każdy powinien starać się być z nią na bieżąco. To trudne tematy, które przedstawiamy w prosty i przystępny dla każdego sposób. Pewnie dlatego redakcja Money.pl uznała DNA Rynków za najlepszy ekonomiczny blog roku :).

Najważniejsze wydarzenia gospodarcze


POD LUPĄ ZMID – OPRACOWANIA O SPÓŁKACH I SEKTORACH

Analizy i opracowania o spółkach notowanych na giełdzie oraz sektorach i branżach

Cykl Pod Lupą ZMID to analityczne opracowania o spółkach, których akcje lub obligacje notowane są na globalnych rynkach, a także o konkretnych branżach i sektorach. To niezależne analizy, z których poznać można szczegółowo model biznesowy wybranych przedsiębiorstw, ich sytuację finansową czy ryzyka i szanse przed jakimi stoi obecnie branża w jakiej działają. Analizujemy te tematy, które są zarówno bardzo medialne jak i te, które potrafią przemknąć w większych mediach bez echa. Nie znajdziesz tu owijania w bawełnę, nie będziemy „pudrować dżumy”. Dobrą sytuację przedstawiamy dobrze, a złą – źle. Przekonaj się sam, że każda z analiz Pod Lupą ZMID powinna być podstawowym źródłem informacji dla inwestora rozważającego ulokowanie w nią swojego kapitału.


EDUKACJA FINANSOWA

Prowadzimy również szereg działań edukacyjnych związanych z zasadami działania rynków, instrumentów i gospodarki. Każdy webinar, artykuł lub podcast poświęcony jest konkretnym zagadnieniom związanym z finansami, rynkiem kapitałowym bądź ekonomią. Są one przygotowywane w taki sposób aby każdy miał szansę rozwinąć dzięki nim swoje umiejętności lub zdobyć dodatkową wiedzę. Regularnie zapraszamy rynkowych ekspertów w swoich dziedzinach, którzy w łatwy sposób przybliżają swoje obserwacje i analizy, poglądy, ekonomiczne oraz finansowe zagadnienia lub wyniki swoich badań. To również szansa dla każdego do wymiany z nimi własnych spostrzeżeń. Drzwi do finansowej edukacji zawsze są u nas otwarte, sprawdź sam ile możesz nauczyć się bez wychodzenia z domu!.

Edukacja finansowa, edukacja inwestycyjna, giełda gospodarka rynek finansowy ekonomia