Wyniki ankiety – 91 % Maklerów i Doradców czyta…

Przez dwa tygodnie listopada na stronie ZMID umieszczona była ankieta w której pytaliśmy Maklerów i Doradców inwestycyjnych jakie medium prasowe uważają za najistotniejsze w ich codziennej pracy. Prośbę o wypełnienie ankiety wysłaliśmy do blisko 1500 rynkowych profesjonalistów z licencjami zawodowymi. Zdając sobie sprawę, że większość korzysta w czasie w swojej pracy z więcej niż jednego źródła informacji nie ograniczaliśmy możliwości wskazań dla głosujących. Można był wybrać jedną lub więcej odpowiedzi, a nawet zaproponować własną w komentarzu. Zgłoszeń dodatkowych jak się okazało nie było zbyt dużo, ale za to zwycięzca był jeden i to niepodważalny 🙂

Wyniki głosowania przedstawiają się następująco:

[poll id=”2″]

Myślisz o licencji Maklera Papierów Wartościowych ?
Sprawdź najbliższy Kurs Maklerski w ZMID, który rusza już 23 stycznia 2016.
Mamy jeszcze wolne miejsca!

Oznacza to, że „GG Parkiet” jest czytana przez aż 91% wszystkich głosujących. Z tej samej redakcji ekonomicznej wywodzi się też druga w kolejności bratnia „Rzeczpospolita” po którą sięga 38 proc. Profesjonalistów. Redakcji GG Parkiet serdecznie gratulujemy, a w szczególności gratulacje składamy Redaktorowi Naczelnemu Andrzejowi Stecowi. Wyniki ankiety wśród Maklerów i Doradców znalazły się także na sobotniej (21-22.11.2015) okładce GG Parkiet.

Okładka GG Parkiet z 21.11.2015

Okładka GG Parkiet z 21.11.2015

 

W związku z tak dużym zainteresowaniem GG Parkiet dla członków i sympatyków ZMID redakcja Parkietu przygotowała specjalną ofertę promocyjną.
Prenumeratę Parkietu na cały 2016 rok możecie wykupić z 25% rabatem, czyli łącznie za 860 złotych. Dodatkowo cały grudzień 2015, czyli kolejne 24 numery GG Parkiet otrzymacie w tej prenumeracie za darmo.

Aby skorzystać z oferty wystarczy użyć tego linka: http://www.e-kiosk.pl/parkiet2016

(UWAGA: Promocja jest ograniczona do końca listopada 2015, więc warto się spieszyć! )