Piłkarski Parkiet 2 #POLCHF

Białe koszule, Czerwone szelki,
Polsce (po raz drugikibicują Maklerzy i Maklerki!

Termin: 25 czerwca 2016 r., godz. 14:45 – 16:15
Miejsce:
Sala Notowań GPW, Piętro 2, Książęca 4, Warszawa
Kto: Członkowie ZMID (Zwyczajni i Wspierający) z osobą towarzyszącą

Rejestracja na Mecz Polska – Szwajcaria  

Maklerski doping polskiej reprezentacji rozgrzewał atmosferę na warszawskim parkiecie. Relację z tego wydarzenia możecie zobaczyć tutaj. Piłkarze grają dalej, więc i my nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa Szczególnie, że za te szwajcarskie franki należy nam się zwycięstwo! 🙂 Zatem…

Związek Maklerów i Doradców w imieniu Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie wraz z Cyfrowym Polsatem S.A. serdecznie zaprasza na #Piłkarski Parkiet i wspólne kibicowanie w Sali Notowań GPW. Tym razem emocje na giełdzie nie tylko w trakcie sesji!

Zapraszamy Członków ZMID (Zwyczajnych oraz Wspierających) wraz z osobą towarzyszącą na mecz Polska – Szwajcaria już w sobotę 25.06.2016 o godz. 14.30. Z uwagi na ogromną popularność podkreślamy, że liczba miejsc jest ograniczona, więc obowiązuje kolejność zgłoszeń przy rejestracji. Akcesoria niezbędne do kibicowania oraz kibicowskie zapasy spożywcze #piwo dostępne na miejscu!
Oczywiście zalecamy białe koszule i czerwone szelki 🙂

Jeszcze nie jesteś Członkiem ZMID?

ZMID działa na trzech filarach – Integracji, Edukacji i Promocji. Chciałbyś zostać Członkiem ZMIDu i dołączyć do społeczności ponad 1500 licencjonowanych profesjonalistów? Zapraszamy!

Jak zostać Członkiem ZMID?

Relacja z #PiłkarskiParkiet

Relację z poprzedniego wydarzenia możesz zobaczyć tutaj:
https://zmid.org.pl/pilkarski-parkiet/

Kolejna relacja już po meczu ze Szwajcarami!

Zaproszenie Zarządu GPW i Cyfrowego Polsatu S.A

Piłkarski Parkiet - POLCHF