Edukacja, Integracja i Promocja w ZMID

Droga Koleżanko, Drogi Kolego,

Mam nadzieje, że w 2015 roku udało Ci się zrealizować większość założonych postanowień osobistych i zawodowych, a obecnie jesteś w 16% realizacji celów na 2016 rok, bo właśnie tyle czasu trwa już nowy rok.

W Związku Maklerów i Doradców 2015 rok był niezwykle intensywny i z dumą mogę powiedzieć, że wiele udało się zrobić. Choć udało się nie jest dobrym stwierdzeniem, bo sugeruje że był to przypadek lub zbieg okoliczności. Wiele zostało zrobione wysiłkiem wielu osób, których pracy i zaangażowania na co dzień nie widać, a bez których ZMID nie byłby organizacją, która już od 25 lat działa na rzecz środowiska Maklerów i Doradców oraz całego krajowego rynku kapitałowego. Realizowane projekty koncentrują się zawsze wokół trzech podstawowych fundamentów: Edukacji, Integracji i Promocji. W 2015 roku efekty pracy ZMID mogłeś zobaczyć podczas:

 1. II Igrzysk Maklerów i Doradców, które odbyły się 19.09.2015 i zgromadziły ponad 350 osób.

 1. Konferencji „Czy wiesz jak charakter CEO wpływa na wyniki firmy?” („CEO Factor”) organizowanej wspólnie z University of Chicago Booth School of Business – na której 19.03.2015 prof. Abbie J. Smith omówiła wyniki jej pracy pt. “Corporate Behavior and Performance: The CEO Factor”.

 2. Nawiązaliśmy współpracę z Towarową Giełdą Energii (TGE) w zakresie certyfikacji Maklera Rynku Towarów Giełdowych (Makler RTG) oraz Maklera Rynku Instrumentów Finansowych (Maklera RIF)

 3. Współorganizowaliśmy wspólnie z Parkietem Plebiscyt na wschodzące gwiazdy Rynku Kapitałowego i jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom!

 4. Uruchomiliśmy regularny miesięczny newsletter, którego możesz być subskrybentem zapisując się w formularzu po prawej stronie 🙂

 5. W newsletterze przesłaliśmy 8 ofert pracy, dzięki którym 4 członków ZMID zrobiło kolejny krok w swojej karierze zawodowej

 6. Uruchomiliśmy nową stronę internetową, którą właśnie przeglądasz

 7. Aktywnie działaliśmy w social media – możesz nasz znaleźć na FanPage oraz na Twitterze (@ZwiazekMaklerow)

Wszystkie te działania wymagają czasu, który członkowie Związku poświęcają dla naszego wspólnego dobra. Część projektów poza czasem wymaga także nakładów finansowych, dzięki którym w 2016 roku też będziemy mogli zaskoczyć Ciebie ciekawymi inicjatywami. W związku z tym proszę Cię o wpłacenie składki członkowskiej w symbolicznej wysokości 10 zł za każdy miesiąc, czyli 120 zł za cały rok. Opłacając składkę do końca lutego 08.03.2016 możesz skorzystać z promocji* i zapłacić tylko 108 złotych. Aby maksymalnie uprościć cały proces wprowadziliśmy opcję Przelewy24, gdzie wystarczy kilka kliknięć aby wypełnić swój członkowski obowiązek.

* Z uwagi na dużą ilość zapytań i próśb od Członków o możliwości opłaty składki w pierwszym tygodniu marca okres promocyjny na kwotę 108 zł przedłużyliśmy do 08.03.2016 r.

ZMID_Skladka

Pamiętaj, że opłacając składkę otrzymujesz:

 1. Gwarantowany bezpłatny wstęp na III Igrzyska Maklerów i Doradców, które odbędą się już 24.09.2016

 2. Udział w Konferencji 25-lecia ZMID w październiku 2016

 3. Pierwszeństwo w otrzymywaniu ofert pracy

Serdecznie zapraszam również do współpracy w ramach realizowanych w ramach ZMID projektów. Wystarczy, że zgłosisz taką chęć wysyłając wiadomość na biuro@zmid.org.pl
Pawel-Cymcyk3

Paweł Cymcyk,

Prezes Związku Maklerów i Doradców 

 

PS. Ogrom pracy w Związku zmusza czasem do sięgnięcia po nadzwyczajne środki 😉