V KONFERENCJA YOUR EMPOWERING SUCCESS

9 listopada 2017, Sala Notowań Giełdy Papierów Wartościowych, 17:30-20:30

John Quincy Adams – szósty prezydent USA zdefiniował kiedyś lidera jako osobę, która “robi to co inspiruje innych do tego aby marzyć, uczyć się, robić więcej i stać się kimś lepszym”. Jak zostać kimś takim? Uczyć najlepiej jest się od tych, którym ta sztuka już się udała. Spotkania Your Empowering Success to szansa na poznanie osób niezwykłych, takich które mogą z pełną odpowiedzialnością nazywać się prawdziwymi liderami świata finansów i biznesu. Na najbliższym spotkaniu (ZOBACZ JAK PRZEBIEGAŁY POPRZEDNIE TUTAJ) będziesz mieć okazję do poznania osobiście jednego z najpopularniejszych komentatorów gospodarczej rzeczywistości – ROBERTA GWIAZDOWSKIEGO, Prezesa Zarządu największego TFI w Polsce – MARCINA ADAMCZYKA oraz Prezesa Zarządu Raiffeisen TFI – JACKA WIŚNIEWSKIEGO! Jak powtórzyć ich sukces i osiągnąć szczyt rynku finansowego? Dowiedz się już 9 listopada podczas piątego spotkania YES!HARMONOGRAM YES#005

9 LISTOPADA (czwartek), godz. 17:30-20:30


MIEJSCE

Sala Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, ul. Książęca 4


PRELEGENCI

Sprawdź kogo spotkasz na piątej Konferencji YES

Robert Gwiazdowski
Ekonomista
Jeden z najbardziej znanych komentatorów ekonomicznych, obserwowany na twitterze przez ponad 45 tysięcy osób! Doktor habilitowany nauk prawnych oraz wybitny ekspert w dziedzinie podatków, szefujący również komisji podatkowej w Centrum im. Adama Smitha. Pełnił również funkcję Prezesa Rady Nadzorczej ZUS.
Marcin Adamczyk
Prezes Zarządu PZU TFI
Zaczynał w 1998 roku w Banku BPH, by później przenieść się do Londynu zostając Wiceprezesem w Grupie Nomura. Zarządzał portfelami w prywatnym banku w Genewie i Amsterdamie oraz był Szefem Zespołu Rynków Lokalnych w Grupie NN w Hadze. W kwietniu 2017 roku wrócił do Polski zostając Prezesem Zarządu PZU TFI.
Jacek Wiśniewski
Prezes Zarządu Raiffeisen TFI
Zaczynał obsługując klienta detalicznego w biurze maklerskim, był analitykiem fundamentalnym i technicznym. Od 2000 roku był odpowiedzialny za analizy makroekonomiczne oraz rynków finansowych. Później wraz z zespołem stworzył Dom Maklerski R-Brokers, a obecnie rozwija działalności Raiffeisen TFI.

CO ZYSKUJĘ?

Poznaj wszystkie korzyści ze swojego udziału


JAK SIĘ ZAREJESTROWAĆ?

Jeśli nie widzisz poniżej systemu rejestracji przejdź TUTAJ


Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące spotkania YES, skontaktuj się z nami pod numerem +48 601 357 865 lub napisz na adres yes@zmid.org.pl
Wszystkie przychody przeznaczone są na pokrycie kosztów organizacji wydarzenia oraz realizację celów statutowych ZMID.