Zobacz jak przebiegało trzecie spotkanie Your Empowering Success 7 czerwca 2017 z Anną Hejką, Pawłem Komarem oraz Maciejem Głogowskim!


Kolejne spotkanie YES! za nami.
Dziękujemy wszystkim za niesłabnące zainteresowanie tą inicjatywą. To utwierdza nas w przekonaniu, że spotkania w takiej atmosferze z prawdziwymi liderami świata finansów i biznesu, dzięki którym każdy może poznać odpowiedzi na to jak pokierować swoją karierą, jaka jest tajemnica zarządzania prawie 5 tysiącami osób oraz czym w zarządzaniu jest jajecznica na szynce :). Obejrzyj fotorelację i wystąpienia prelegentów, a następnie sprawdź pozostałe spotkania Your Empowering Success!

Zobacz i posłuchaj jak przebiegało trzecie spotkanie YES

« 1 z 2 »
Dowiedz się jakie kroki podjęli nasi Prelegenci aby znaleźć się w obecnym miejscu w karierze, w co polecają angażować swój czas, co jest konieczne do osiągnięcia sukcesu oraz jak zarządzać ludźmi, a jak kapitałem?
Wystąpienie Anny Hejki

Nagrania pojawią się już niedługo!

Pytania i odpowiedzi – Anna Hejka

Nagrania pojawią się już niedługo!


Wystąpienie Pawła Komara

Nagrania pojawią się już niedługo!

Pytania i odpowiedzi – Paweł Komar

Nagrania pojawią się już niedługo!


Wystąpienie Macieja Głogowskiego

Nagrania pojawią się już niedługo!

Pytania i odpowiedzi – Maciej Głogowski

Nagrania pojawią się już niedługo!Anna Hejka
Prezes i Założyciel Heyka Capital Markets Group
Założycielka i Prezes Heyka Capital Markets Group, pierwszego banku inwestycyjnego w Europie Centralnej, w tym firmy maklerskiej w USA oraz Założycielka i Partner Zarządzający Poland Growth Fund I, II i III, MCI TechVentures i EuroVentures, funduszy Private Equity i Venture Capital. Legenda polskiego rynku Private Equity, anioł biznesu, seryjna przedsiębiorczyni oraz doskonała mówczyni i mentor.
Paweł Komar
Członek Zarządu Open Finance SA oraz Home Broker SA
Jeden z najmłodszych Członków Zarządu spółki giełdowej w Polsce. 10 lat temu zaczynał we wsparciu sprzedaży, a dziś zarządza jedną z największych firm w branży pośrednictwa finansowego i nieruchomościowego. Pośrednio i bezpośrednio kieruje pracą prawie 5 000 osób. Doskonale wie czym powinien charakteryzować się dobry menadżer, a jego główne hasło brzmi: „żeby zapalać innych, samemu trzeba płonąć".
Maciej Głogowski
Szef redakcji ekonomicznej w Radiu TOK FM
Prowadzi w Radiu TOK FM najpopularniejszą audycję ekonomiczną w Polsce: EKG - Ekonomia, Kapitał, Gospodarka. Ponadto jest zwycięzcą elitarnego konkursu organizowanego przez NBP na Najlepszego Dziennikarza Ekonomicznego 2014 roku. Zdecydowanie najbardziej ekonomiczny głos w kraju, którego codziennie słuchają setki tysięcy osób, ale mało kto widział go na żywo. Teraz każdy może to zmienić 🙂