Zobacz jak przebiegało drugie spotkanie Your Empowering Success 19 kwietnia 2017 z Kamilem Gemrą, Maciejem Górskim oraz Sebastianem Buczkiem!

Kolejne spotkanie YES! za nami. Dziękujemy wszystkim za coraz większe zaitneresowanie naszą inicjatywą. Tym razem na Sali Notowań pojawiło się już ponad 70 osób, które przez 3 godziny wysłuchały przepisu na sukces prosto od Kamila Gemry, Macieja Górskiego i Sebastiana Buczka. Jak pokierować swoją karierą? Czy warto brać sprawy w swoje ręce oraz czy sukcesem należy się chwalić? To tylko niektóre pytania, na które padły odpowiedzi. Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za obecność oraz prelegentom za poświęcony przez nich czas. Serdecznie zapraszamy również na kolejną edycję Your Empowering Success #003 już 7 czerwca! Jeśli nie udało Wam się dotrzeć na pierwszy lub drugi YES! to wciąż macie szansę obejrzeć inspirujące wystąpienia poniżej. Zapraszamy również do obejrzenia krótkiej fotorelacji z naszego ostatniego spotkania!

Obejrzyj zdjęcia ze spotkania oraz już dziś zarejestruj się na YES#003, z Anną Hejką – legendą polskiego rynku Private Equity oraz Pawłem Komarem – Członkiem Zarządu Open Finance!

« 1 z 2 »
Dowiedz się od Prelegentów co było najważniejsze w budowaniu ich kariery? W co warto angażować swój czas? Co jest konieczne do osiągnięcia sukcesu? Czy warto brać sprawy w swoje ręce? Jaką wiedzę warto mieć już teraz, a co będzie dla mnie oczywiste za 5-10 lat?
Wystąpienie Kamila Gemry

Wystąpienie Macieja Górskiego

Wystąpienie Sebastiana Buczka


Pytania i odpowiedzi – Kamil Gemra

Pytania i odpowiedzi – Maciej GórskiSebastian Buczek
Prezes Zarządu Quercus TFI
Założyciel i Prezes Zarządu Quercus TFI SA, gdzie pełni również funkcję Dyrektora Departamentu Inwestycyjnego. Założone przez niego w 2007 roku TFI to obecnie jedno z największych Towarzystw w Polsce z aktywami pod zarządzaniem o wartości przekraczającej 4,75 mld zł. Wcześniejrównież jako Wiceprezes, a następnie Prezes Zarządu ING TFI oraz ING Investment Management.
Maciej Górski
Dyrektor Sprzedaży Lion's Bank
Dyrektor Sprzedaży w jednym z najbardziej profesjonalnych i nowoczesnych oddziałów private bankingu w Polsce. Wcześniej współpracował z takimi instytucjami jak Allianz oraz Citibank Handlowy jako osobisty bankier klientów zamożnych. Prywatnie fan sportowej jazdy na rowerze oraz wielokrotny uczestnik Tour de Pologne dla amatorów.
Kamil Gemra
Partner w InnerValue
Partner w Agencji Relacji Inwestorskich InnerValue obsługującej szereg spółek z polskiego rynku, gdzie odpowiada za pozyskiwanie nowych Klientów, kontakt z mediami finansowymi oraz szkolenia. Specjalizuje się w obsłudze spółek z branży finansowej i inwestycyjnej. Był współtwórcą serwisu StockWatch.pl oraz dyrektorem ds. rynku pierwotnego w Domu Maklerskim W Investments SA.