POMOŻEMY CI ZROBIĆ KARIERĘ NA RYNKU FINANSOWYM LUB ROZWINĄĆ TWOJĄ FIRMĘ O NAJLEPSZYCH SPECJALISTÓW

Nasz zespół kariery pomoże Ci w znalezieniu zatrudnienia i wymarzonej pracy w świecie finansów, giełd i rynku kapitałowego. Prowadzimy najciekawsze i najbardziej unikalne projekty rekrutacyjne na polskim rynku finansowym, których nie znajdziesz na żadnym innym portalu ogłoszeń o pracę.

Niezależnie od tego czy masz 20 lat doświadczenia, czy dopiero zaczynasz swoją karierę w finansach – znajdziesz u nas oferty odpowiednie zarówno dla najwyższych szczebli managerskich jak i rekrutacje na stanowiska pierwszego szczebla.

Wykorzystaj nasze doświadczenie i pozwól nam rozwinąć Twoją karierę!


JESTEM PRACOWNIKIEM I SZUKAM PRACY W FINANSACH LUB NA RYNKU KAPITAŁOWYM

Przejdź tutaj, jeśli chcesz zmienić bądź znaleźć nową pracę oraz interesują Cię najnowsze i unikalne oferty zatrudnienia w finansach prowadzone przez nasz zespół!

Kariera w Finansach, aktualne oferty pracy na rynku finansowym

Dzięki naszemu zespołowi pracę na rynku finansowym tylko w 2017 roku znalazło ponad 50 osób. Zrób karierę w domu maklerskim, TFI, w banku, na giełdzie lub w innej instytucji finansowej. Zgłoś swoją aplikację na wybrane stanowisko lub zostaw nam swoje CV na przyszłe oferty!

CHCĘ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O TYM JAK NAPRAWDĘ WYGLĄDA PRACA W FINANSACH

Przejdź tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się jak naprawdę wygląda kariera w finansach i sprawdzić, który zawód jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Kariera w Finansach - jak wygląda praca maklera, analityka, zarządzającego, ekonomisty, prawnika, managera, audytora

Przygotowaliśmy specjalny cykl wywiadów i nagrań oraz artykułów „Kariera w Finansach”. Dzięki nim możesz bliżej poznać różne zawody oraz aspekty pracy na rynku finansowym. Sprawdź jak naprawdę wygląda praca maklera, analityka, zarządzającego, prawnika i wielu innych oraz wybierz ścieżkę najlepszą dla siebie!

JESTEM PRACODAWCĄ I SZUKAM NAJLEPSZYCH PRACOWNIKÓW DO SWOJEJ FIRMY

Przejdź tutaj, jeśli jesteś pracodawcą i szukasz najlepszych osób do pracy w swojej firmie. Pomożemy Ci znaleźć każdego kogo potrzebujesz!

Znajdź najlepszych pracowników dzięki zespołowi rekrutacyjnemu ZMID

Specjalizujemy się we wszystkich stanowiskach związanych z rynkiem finansowym lub kapitałowym. Polecają nas największe instytucje finansowe w Polsce, a wszyscy pracodawcy, dla których rekrutujemy otrzymują od nas „Gwarancję najlepszych pracowników”. Zgłoś się do nas i rozwiąż swoje problemy kadrowe!