Jest taki jeden dzień w roku, w którym atmosfera na rynku kapitałowym robi się bardzo gorąca… Już od 2014, każdego roku organizujemy Igrzyska ZMID, czyli imprezę integrującą środowisko polskiego rynku finansowego – w sportowym klimacie. To dzień, podczas którego garnitury zamieniamy na luźne sportowe stroje i stajemy do zmagań na zupełnie innym parkiecie. Przeciąganie liny, biegi, tenis, mistrzostwa piłkarskie – to tylko niektóre dyscypliny, z którymi nasi zawodnicy muszą się zmierzyć. To również wyśmienita okazją do wypoczynku na świeżym powietrzu wraz z całą rodziną. Kibicując swojej rodzinie możemy poruszać się w rytmach zumby, porozciągać na zajęciach z jogi czy ujeżdżać giełdowego byka! Poczuj tą atmosferę i zobacz nagrania oraz relację z każdej edycji Igrzysk ZMID, a także zapisz się na tegoroczne Igrzyska Rynku Kapitałowego, które po raz pierwszy organizowane będą wspólnie ze Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych już 23 września 2017 roku!

Bądź na bieżąco z naszymi inicjatywami – dołącz do ponad 5 tysięcy osób zapisanych na nasz newsletter!

Kliknij poniżej i zobacz poprzednie edycje:
Igrzyska ZMID 2014-2016


Capital Market Games – 23 września 2017

Wszyscy gotowi? Już 23 września w Warszawie ruszamy z największą imprezą sportową tego roku! Zejdź z krzesła i wyzwól swoje emocje w zawodach piłki nożnej, biegu, siatkówce, tenisie i mnóstwie innych dyscyplin. Nie ważne czy jesteś inwestorem, dyrektorem, dziennikarzem, czy po prostu sympatykiem giełdy – zapraszamy każdego związanego z rynkiem kapitałowym! Nie ma dobrej rywalizacji bez kibiców, dlatego weźcie również swoje rodziny, znajomych i sąsiadów 🙂 W ten jeden dzień w roku garnitury zamieniamy na sportowe ubrania i stajemy do walki na zupełnie innym parkiecie. Niezależnie od sportowych zmagań, odbędzie się również wieczorna gala, a to jeszcze nie wszystko… Poczuj się jak zawodnik Letnich Igrzysk Olimpijskich i czym prędzej zapisz się na Capital Market Games organizowane po raz pierwszy wspólnie przez ZMID oraz Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych!
Kliknij w obrazek i poznaj dyscypliny oraz Arenę tegorocznych zmagań! szczegóły


Igrzyska ZMID 2014 – 2016

Igrzyska ZMID to nowoczesna formuła corocznego Dnia Maklera i Doradcy, który organizowany był corocznie od ponad 10 lat. Podjęta w pewnym momencie decyzja o odświeżeniu przebiegu imprezy na część sportową okazała się strzałem w dziesiątkę. W 2014 roku po raz pierwszy spotkaliśmy się w ten sposób na Arenie Futbolu na warszawskim Ursynowie. Możliwość aktywnego wypoczynku z całą rodziną i bogata oferta rekreacyjna przyciągnęła na miejsce ponad 400 osób reprezentujących łącznie 6 drużyn. Kolejne lata to dalsze pasmo sukcesów potwierdzające, że taka forma rywalizacji cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Podczas Igrzysk ZMID w ostatnich trzech latach, łącznie ponad 1500 osób przekonało się na własnej skórze w jak emocjonujący sposób można połączyć integrację z rywalizacją sportową. Przedstawiciele całego rynku kapitałowego: inwestorzy, notowane spółki, maklerzy, nadzorcy, doradcy czy urzędnicy rozgrywali mistrzostwa piłkarskie, z zawziętością przeciągali linę, brali udział w biegach oraz rywalizowali w szeregu spozostałych dyscyplin indywidualnych. Chętnie próbowano swoich sił w profesjonalnym treningu CrossFit czy ujarzmianiu byczej hossy :). Oprócz tego, Areną Futbolu zawładnęła zumba, a najmłodsi kibice aktywnie spędzali czas na placu zabaw. Na najlepszych zawodników każdej dyscypliny czekały puchary, medale oraz liczbe nagrody przyznawane podczas wieczornej gali. Poczuj tamtą atmosferę i zobacz jak wyglądały Igrzyska ZMID w latach 2014-2016!
Kliknij aby obejrzeć nagranie

Zobacz zdjęcia z Igrzysk 2014-2016
« 1 z 3 »
Partnerzy Igrzysk ZMID w latach 2014-2016

Polub nasz profil i bądź na bieżąco! 🙂